Ucuz dizüstü bilgisayarlar için kilavuz

Degil hepimiz burada size dil anlamak ve sizin için mükemmel bir laptop bulmak yardimci olmak için bu kilavuz ile geldi çok (ya da ne bazen aramak için) bakilacagini bilmek ucuz dizüstü bilgisayarlar söz konusu oldugunda. Merak etmeyin, bu kilavuzda hepsi bu.

Tamam çok para için iyi bir anlasma bulmak için öncelikle için gitmek istiyorum laptop ne tür karar vermek zorunda. Sizin için bu dizüstü bilgisayar satin kimlerdir? Sizin için mi? Bu çocuklardan biri için mi yoksa is amaçli mi? Sizin için kullanacaginiz ne olacak? Eger net sörf olacak? Kelime isleme ya da tüm önemli dosyalari saklamak? Laptop kullanilacak nasil karar vererek, sizin için gitmek için hangi dizüstü karar vermenize yardimci olacaktir gereksinimleri listesi ile gelebilir. Eger gereksinimleri listenize varsa aradiginiz baslayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlar karsilastirildiginda bazi arastirma çevrimiçi yapmak için genellikle en iyisidir. Çevrimiçi tüm magazalari kontrol ve sizin bakmak gibi birkaç dizüstü kadar getirebilir. Sonra birer birer gereksinimleri listenizi geçmesi ve kaç maç izleyecek. Son olarak nihai fiyat ile kalan dizüstü bilgisayarlar yargiç ve bir kazanan olmalidir.

Sadece aslinda gelecekte para kazandiracak en ucuz araçlari için giderek daha çok daha yöntemli bir dizüstü bilgisayar satin bakiyor. Onlar dizüstü istedikleri ve sert dis, dongle bile daha fazla harcama sonunda bu bilesenlerin yarisi yok ev almak ne zaman büyük fiyat tarafindan kör, çünkü bir sürü insan ucuz dizüstü bilgisayarlar satin, daha sonra bulmak sürücüler vb Bu kadar da ucuz degil ucuz dizüstü yapar. Bu farkli firsatlar karsilastirmak için çok almaz ve bir kez sen o zaman daha hizli bazi firsatlar indirim olabilir aradiginizi biliyorum.

Eger iyi bir ucuz dizüstü bilgisayar ariyorsaniz göz önüne almaniz gereken diger seyler teslim maliyetlerdir. Eger ayricalik için en az 10 £ ödemek beklemesin bu durumda ertesi gün dizüstü gerekebilir. Bazi siteler birkaç yüz kilo üzerinde serbest bir posta yapmak ve digerleri hemen ücretsiz teslimat yapmak. Dikkate dagitim maliyetleri çektiginizde fiyati dizüstü bu baska bir anlasma daha daha pahali hale getirebileceginden. Için çevresinde alisveris için son sey finans. Eger taksitle ödeme planliyorsaniz sonra nihai ödeme rakam bir göz atin ve hala iyi bir anlasma aliyorsaniz olmadigini görmek. Bir kez tüm bunlari dikkate alinir, nihayet ucuz laptop için iyi bir anlasma bulduk olacaktir.