Toshiba Satellite Pro (m200a452d)

göz gizlice

Toshiba Satellite Pro m200a452d dizüstü bilgisayar temel performans ve baglanti, el altinda görev alikoymasin istenmeyen özellikleri ücretsiz sunan, hos bir hale getirilmistir. Bu model, bir parmak izi okuyucusu varligi ve birlesik sürücü yoklugu gibi bazi farkliliklar disinda, M200A451D tür çok benzer.

dizayn

Tarz sahibi müsteriler için tasarlanan bu Toshiba Satellite Pro m200a452d dizüstü bilgisayar akici ve sik. Bu en hafif, yüklü dizüstü biri yaninizda tasimak için yapim, sadece 2.26 kg agirliginda.

temel özellikleri

Bu laptop Parmak izi okuyucu ve gelismis veri sifreleme vardir. Bu ücretsiz tam gerginlik anlamina gelir. Dizüstü baska bir kisinin eline asla.

Toshiba Satellite Pro m200a452d dizüstü 4 USB portu ve 1 Bluetooth baglanti noktasi var. 4 USB baglanti noktasi olan Toshiba Satellite yüksek isik dizüstü m200a452d biridir. Pek çok insan USB portu ile mümkün birden fazla islemi farkindayiz. Eger dizüstü veya bilgisayariniza yeni bir aygit eklemek için bir adaptör karti gerekmez. Sadece USB baglanti noktasina takin ve is yapilir. 4 USB en faydalari ekleyin!

USB en karsilastirildiginda seri port veri aktarimi için daha uzun zaman alabilir. USB baglanti noktasi, en takin ve cihazlarin disinda fis sayesinde de çok sorunsuz ve güvenli bir sekilde bilgisayarinizda açik bile yapilir. Ayrica en büyük avantaji ise USB portlari onlari baglayarak dijital cihazlarin birçok sarj olabilir. Farkli yazilim veya cihazlarin montaji çok USB port üzerinden kolay hale geldi.

Bu bir 14.1 inç genis ekran bulunuyor. Bu kompakt ekran sadece mükemmel renk ve kontrast ile parlak biridir. Toshiba Satellite Pro m200a452d dizüstü bilgisayar hakkinda çok sey optik sürücü olmasidir. Bu en popüler formatlari 11 destekler.

Toshiba Dizüstü bilgisayarlar 2.048 kb islemci önbellegi ile Core Duo T2450 Intel islemci bulunuyor. Ön veri yolu oldukça etkileyici 667 oldugunu. Bir PC veri ana karayolu olan. Bu islemci, yonga seti, DRAM ve AGP soket baglanir. Islemci hizi oldukça çarpici 2000 MHz oldugunu. Toshiba Satellite Pro m200a452d laptop standart RAM hizi 80 GB sabit disk kapasitesi ile 512 MB. Entegre ekran karti 251 MB bellek kapasitesine sahiptir. Bellek paylasilir.

sonuç

Bir dokunmatik yüzey ve sadece 2.26kg agirligi ile, bu Toshiba Satellite Pro m200a452d dizüstü bilgisayar büyük bir parçasidir. Windows Vista Business sahip mutlak bir ismarliyorum!