kesintisiz güç yasam uk omurga saglar

Hayat elektrik çalisir. Daha gelismis bir ülkede daha o elektrik çalisir. Elektrik kesintileri sadece size zaman felç birakabilirsiniz. Güç gezileri ve sheddings kaçinilmaz ama UPS ve jeneratör bu hatali zaman olarak büyük güç yedekleme hareket. Kesintisiz Güç Kaynaklari veya (UPS) daha halk denir olarak evsel ve endüstriyel amaçli hem de çok yararlidir. Ingiltere’de Kesintisiz Güç Kaynaklari güç gezileri ve ülkede kesilmelerinde en önemli güvenilirlik faktördür. Ingiltere’de sadece her yerde evlerinden hastanelere sanayi tesisleri için ofisler basliyor Kesintisiz Güç Kaynaklari görebilirsiniz. Kesintisiz Güç Kaynaklari 200VA den 4.8mVA için Ingiltere’de araliginda kullanilir. Genellikle jeneratörler ile yedekleme ama ihtiyaçlarina göre vardir.

Ingiltere Kesintisiz Güç Kaynaklari hakkinda daha fazla

Kesintisiz Güç Kaynaklari bir pil ve bir giris ve çikis asamasi var. Pil DC olusturur ve cihaz çalistigi araciligiyla cihazi, girerken AC dönüstürülmüs olur. Kesintisiz Güç Kaynaklari bir zaman ve çesitli cihazlara birden fazla cihaz çalistirabilirsiniz. Ama sonra size ihtiyaciniz çikti watt göre Kesintisiz Güç Kaynagi veya (UPS) seçmek zorundasiniz. Eger cihazlar baglanabilecegi UPS bir veya daha fazla çikis fazi vardir.

kesintisiz güç kaynaklari çalisma

Kesintisiz Güç Kaynaklari çalisma iki modu vardir. Bir Çevrimdisi Çalisma oldugunu. Içinde Kesintisiz Güç Kaynaklari cihaza bagli ve UPS Ana akim kaynagindan güç gezi algilar kez hemen baslamis olur. Hiçbir otomatik çalistirma modu ise burada cihazi kapatin alir. Nispeten ucuz olan bu evlerde daha çok tercih edilir. Ama bir anlik güç kesilmis yerlerde Kesintisiz Güç Kaynaklari yüklemek zaman BT sirketleri gibi felaketlere yol açabilir. Bu UPS cihazin devre dogrudan bagli Online Kesintisiz Güç Kaynaklari için gitmek gerekir. Iste KGK sürekli çalisir ancak mevcut kapali oldugunda. Mevcut batarya tarafindan üretilen ve güç kaynagi varligi durumunda oldugu, pil sarj otomatik olarak devam eder. Eger cihazlar için komple güç kaynagi gerekir, bu en iyi uygulanabilir. Daha fazla bilgi için net sörf gerekir kesintisiz güç kaynaklari hakkinda daha fazla bilgi için.