çok fonksiyonlu yazici satin alma ipuçlari

Cihazlarinin birçok türü gibi telefonlari, kameralar, medya oynaticilar, dijital bellek çerçevesi olarak kombine ediliyor gibi, bu ayni sey ofis ekipmanlari olarak gerçeklesiyor. Çok fonksiyonlu yazici fotokopi bu bir iyi bir örnektir ve çünkü birçok özellik kullanilir. Yeni çok fonksiyonlu yazici fotokopi makinesi satin alma aslinda harika bir fikir. Bir sey oldugu gibi, bir çok fonksiyonlu yazici fotokopi onun tarafindan gerekli olan çalisma göre satin alinmalidir.

Bir çok fonksiyonlu yazici fotokopi makinesi kullanici çalismalari tamamlamak için ofis farkli bir kismini gitmek zorunda degildir ki, bu fotokopi, faks, tarayici, vb gibi birden fazla fonksiyonu olusur. Tüm is için tek bir sitede yer tek bir çok fonksiyonlu yazici fotokopi yapilabilir. Bu yazicilar her kullanici kolayca isi yapmak için yaziciya erisebilir hangi ag üzerinden baglanabilir.

Bir faktör gerekli olmasi olan bir is yükü ile ilgilidir. Yazdirilacak is miktari fazla ise, o zaman çok hizli bir tempoda belgeleri yazdirabilirsiniz bir agir çok fonksiyonlu yazici fotokopi olmasi daha iyidir. Bu yazicilar her seferinde tek bir is daha fazlasini yapabilir. Çok fonksiyonlu yazici fotokopi makinesi hizli bir sekilde is yapmak gibi bu kullanicilarin zaman kazandirir.

Genellikle, baski çok hizli yazicilar iyi sonuçlar teslim olmayan. Baski sayfadaki piksel ona çarpik bir görünüme sahiptir. Grafik yüzden çok normal olarak iyi bir görüntü sunmak olmadigini bulanik olabilir. Bir çok fonksiyonlu yazici fotokopi oldukça hizli ve yazicilarin sonucu bir çok kaliteli yazici gibi görünüyor o kadar net ve keskindir.

Onarim ve bakim bu yani için daha az olabilir. Bir ofis ayri tarayici, yazici veya faks olusur, ve bir çok cihaz sonra bozulursa onu tamir için maliyet çok fonksiyonlu yazici fotokopi ile ayni olacaktir. Bu yüzden tüm cihazlar tek bir kombine olarak tek bir cihaz var ve bu iyi. Çok fonksiyonlu yazici fotokopi tek bir cihazin bakim mal olacak gibi ayri ayri farkli cihaz bakimi daha fazla mal olacak.

En büyük dezavantaji önemli bir parçasi o bozulursa tüm cihazlar çalismaz olmasidir. Bu durumlarda bir yedek olarak eski tek bir cihaz olmasi güzel.