cddvd çogaltma – isletmeler için uygun bir çözüm

Tüm kuruluslar, çesitli amaçlar için yapilan büyük ve küçük ihtiyaç CD ve DVD. Bazi bilgiler için olabilir digerleri bir promosyon araci olarak kullanabilirsiniz. CD ve DVD bu ölçekte gerektiginde de, bir akilda maliyet hem de disklerin kalitesi tutmak gerekir. Çogaltma kullanilan yöntemler ile, ilk ve son kopya ana kopyanin tam bir kopyasi olacak.

uygun fiyatta

Eger yapilan bir çok sayida gerektiginde CD ve DVD kopyalarini yapmak pahali olabilir. Çogaltma, biri maliyetinin azaltilmasi yolu vardir. Kaliteli korurken CD ve DVD’leri çok uygun fiyatlar için çogaltilabilir. Kopyalar periyodik kusurlari için kontrol edilir olmasi olsun tüm set mükemmel olmasini saglar.

Profesyonelce yapilmis

Çogaltma yapildiginda, bu iyi bir fiyat almak hem de kaliteli bir baski elde etmek için özellikle bu ile ugrasan bir profesyonel ile yapilmasi için önemlidir. Bu CD’ler ve DVD’ler tam olarak ile arz ve herhangi bir normal CD veya DVD oynatici oynayacak orijinal olanlar gibi. Profesyonel hizmetleri de göz önünde kisa bir süre içinde yapilan kopya istiyorsaniz çok önemlidir süreler devam edecektir.

Kullanilan yöntemler

Ipek tarama halk CD’ler ve DVD’ler için kullanilir. Lito yöntem de harika görüntüler ve kaliteli baski için kullanilir. Orijinal dijital görüntü olan bir istampa, bir kalibi olarak kullanilmaktadir. Plastik, metal ve yapistiricilar is veya tam kopyalari olusturmak yapmak. Kaliteli hammadde genel olarak bu amaçla kullanilir gibi, ucuz ürünler hakkinda endiselenmenize gerek olmayacaktir. Tüm islemler dogru yapilmasi ve otomasyon azaltir hata emin olmak için halledilir.

Nasil çalisiyor?

Sen kopyalarini istediginiz orijinal DVD veya CD sunmak zorundadir. Yerine uzun zaman alir ve daha bir çok mal olan, bu çogaltma Ancak, çogaltma islemi için gidecek. DVD çogaltma arkasindaki temel benzer ve bir cam ustasi disk hazirlanmis ve daha sonra folyo ya da plastik damgalama için kullanilir oldugunu. Koruyucu bir cila kullanilan ve DVD çogaltma islemini tamamlamak için UV ile sertlestirilir. Sürecin tüm CD tamamlamak ve DVD orijinal kadar iyi ne zaman.