bilgisayar kurulum ve yükleme

En kisa zamanda yeni bir bilgisayar satin almak gibi bunu uygulama yüklemeniz gerekir. Size online oyun oynama heyecanini özledim ve güçlü yazilim indirmek istemiyorum bu kesin. Bilgisayar destegi sayesinde bilgisayar kurulumu görevi çok sorunsuz ve eglenceli hale gelmistir. Teknisyenler bilgisayar kurma ile ilgili her adimda dikkat çekmek.

Ama kendiniz denemek istiyorsaniz, asagidaki adimlari izleyin:

ADIM 1: karton tüm PC çikarin.

ADIM 2: masanin üstüne koyun.

3. ADIM: PC’nizin arka limanlarinda bilgisayarinizda klavye ve fare takin. Bu fis ve liman ayni renk oldugunu olmamalidir. Bu nedenle her zaman dogru limanda fis koymak.

4 ADIM: Monitörünüzü baglayin. Bu monitör baglanti noktasi baska bir baglanti noktasina essiz oldugu için baglamak çok kolaydir.

ADIM 5: Simdi hoparlörleri baglamak, mikrofon.

6 ADIM: Monitörünüzü açin.

ADIM 7: tüm diger çalisan aygitlari açin.

ADIM 8: Artik monitör ekraninda olsun talimatlari izleyin.

Bilgisayarinizin kurulum kez o zaman uygulamalari yüklemeniz gerekir. Microsoft Windows isletim sistemi, fare sürücüleri ve daha birçok yüklemeniz gerekir.

Yeni bir PC fare yüklemeden yer Adimlar sunlardir:

ADIM 1: Baslat dügmesini tiklayin.

ADIM 2: Select kontrol paneli ve performans ve bakim linke tiklayiniz.

ADIM 3: Simdi sistem baglantisini seçin ve aygit yöneticisi tiklayin.

ADIM 4: fare adini klik tiklayin.

ADIM 5: ekraninda görüntülenen iletisim kutusunda kaldirip Tamam seçenegini tiklayin.

ADIM 6: sol tarafinda Baslat dügmesini tiklayin ve ardindan sistem Shut Down.

Ama simdi gün, bilgisayar kurulum ve yükleme herhangi bir sorun karsisinda eger kurmak PC ve gerçek anlamda size yardimci olacaktir kurulum hizmeti saglayan birçok teknik destek sirketleri erisebilirsiniz. Firmalar kurmak bilgisayar için on-telefon hizmetleri saglar. Uygulama yazilimi, sistem yazilimi ve çok diger yazilim: Ayrica gibi yazilim yüklemek için uzaktan destek vermekteyiz. Onlar hizli ve ekonomik bir fiyata destek saglamak için destek bir istek ise tam bir fayda vardir.