yumusak vs sert laptop durumlarda

“Bir dizüstü bilgisayar durumda nihai kaza dizüstü tasiyan ve korunmasi için kaçinilmazdir Laptop durumlarda genellikle satin alindiginda bilgisayar ile gelen ancak bu genellikle en iyi çözüm degildir Ya diger aksesuarlar için yeterli depolama alani saglamaz;.. Yeterli sunmuyoruz nihai kaza veya her iki koruma. bir dizüstü bilgisayar oldukça bir yatirimdir ve bilgiler paha biçilmez kaliteli bir durumda oldugu için makul bir karardir.

Çesitli stilleri, renk ve malzeme dizüstü bilgisayar tasima çantalari birçok türü vardir. Seçmek için bir bilgisayarin boyutu da dahil olmak üzere birçok faktöre baglidir ki, aksesuarlar, kisisel tercih ve koruma düzeyi için kasanin ekstra depolama durumunda bilgisayara saglar? Birçok kisi de yumusak ya da zor durumda tercih edip bir ikilemle karsi karsiya. Nihai karar vermeden önce bu hem yumusak ve sert dizüstü durumlarda genellikle çesitli nedenlerden dolayi daha iyi bir seçim konusuyoruz avantaj ve dezavantajlari ama özellikle zor durumlarda, alüminyum dis kabuk olanlar oldugunu akilda tutmak önemlidir. Bunlar yumusak durumlarda kadar sik ve hafif ama yumusak malzemelerden yapilmis durumda daha bilgisayara kiyaslanamayacak daha fazla güvenlik saglayan çesitli tasarimlar gelir. Güvenlik bir yerden baska bir sik ??sik bilgisayar tasiyan ise özellikle önemlidir. Daha laptop daha hos olmayan kaza riski ve onarim için dolayisiyla maliyeti paha biçilmez bilgi en sonsuza kadar kaybolabilir söz degil etrafinda yapilir. Kaliteli bir yumusak laptop durumda bazi sok emer ve bir düsme ya da dökülme durumunda neden olabilir ancak bilgisayara nihai güvenlik sunmuyor daha hasari azaltir. Laptop çok hassas bir cihazdir ve tam koruma ama kaliteli bir zor durumda bu masa ve sandalye, tekme ve dökülmeleri düsme gibi en yaygin kaza dayanikli sunacak bir durumda bulmak imkansiz.

Alüminyum dizüstü durumlarda en büyük dezavantaji yüksek fiyattir. Plastik kiliflar da mevcuttur ve daha ucuz, ayni zamanda daha az dayanikli ve nihai kaza bu sira alüminyum dis kabuk olgularda dayanacak yok. Yüksek fiyat alüminyum laptop durumda olmasina ragmen özellikle sik sik etrafinda bilgisayar tasiyan ise, iyi bir yatirimdir. “