Sony Vaio W serisi

Sony W serisi netbook standartlarini sürdürmek. 1.66 GHz Intel Atom N280 islemci, 1GB DDR2 RAM bellek özellikleri de W serisi, W netbook’lar kullanimi Windows XP Home tarafindan tasinir. Ama, emin biz Sony hakkinda konusmak, fark siradan netbook onun kalitesidir. 10,1 inç ekran kadar piksel mümkün oldugunca 1.366×768 vardir. LCD ekran aydinlatmali LED sistemi vardir.

Yüksek çözünürlüklü özelligi, bu 1.024×600 çözünürlüklü ekran daha büyük ekran alani verir. Sony Vaio W netbook serisi LED arkadan aydinlatmali sistemi ile daha etkin, gerçek ve parlaklikta ekran saglar.

Klavye hakkinda, kapak ve klavye farkli renk ve sik saglar. Klavyenin tuslari dizüstü bilgisayarlar daha küçük oldugundan, tuslari, dügmeler alisik ama daha sonra sizin için yararli olur alabilirsiniz.

Dokunmatik yüzey hatlari doku ve genis bir alana sahiptir. Ayrica duyarlidir. Ve fan sesini distorbing degildir.

Sony VAIO W serisi, en son teknoloji tek çekirdekli islemci, Atom islemci Intel N280 seçilir. W serisi en hizli netbook biridir. Isletim Sistemi Windows XP Home, bu nedenle bu özellikleri, ekipmanlari ile yavaslatmak degil. Yüksek çözünürlüklü 720p HD video oynadi, ve HD Ready Ekran var olabilir.

Sony W serisi üç farkli renk var. Pembe, kakao kahverengi, seker beyaz. Pil üç hücreleri vardir ve ömrünü üç saat ve daha fazladir. Pil digerleri daha küçük ve daha hafiftir. W Serisi dizüstü bilgisayarlar sadece 1.19kg vardir.

Sony VAIO netbook ekstra, harici monitör, MS-memory stick yuvasi, ses ve / çikislari giris mikrofon veya hat için VGA iki USB 2.0 baglantisi var. Bugün, en mükemmel ve hizli kablosuz protokol 802.11a/b/g/draft-n kablosuz standardidir. Sony VAIO W serisi kablosuz yetenekleri vardir. Ayrica, W netbook Bluetooth kablosuz baglanti destegi var.