Nintendo Wii konsol-nerede ucuz Nintendo Wii konsolu satin almak

Nintendo Wii konsolu bir büyük hit haline, ve böylece kitlesel bu büyük Wii demetleri uygun bulmak için zorlu kalmasini en çok satan oldu. Yayimlanan yeni kontrol ve oyunlar
perakendeciler onlari raflara almak gibi hizli yakaladi ediliyor!

Nintendo Wii konsolu kendisi sag asagi küçük – kolayca küçük ve oyun makineleri yepyeni nesil hafif. (Zaman set-up yatay) derin 8,5 inç 6.25 inç genisliginde 1.75 inç yüksek de, tüm ama üç DVD kutulari büyüklügü, Nintendo beklenen gibi, var.

Farkli oyun konsollari aksine, Nintendo Wii toplam icadi takin ve kurmak için her seyi rahat hale gerçekten basit. Nintendo Wii geriye dönük uyumluluk, sen NES, Super NES, Nintendo 64, Oyun küp, Sega Genesis, ve Turbo Grafx16 için çikardi klasik oyunlar indirmek için Oyunlar magazanin Virtual Console alanina çevrimiçi edebiliyoruz gerektirir.

Evde zaten bu eski Nintendo sistemleri ve oyun sahip eger iyi tasarruf eslesir.

Büyük Nintendo Wii demetleri 512 depolama kaydedilmis oyunlar için dahili hafiza MB, indirilen Virtual Console basliklar ve diger bilgileri eslik eder. Onboard bilgisayar bellegi yarisi-gigabyte sizin için yeterli degilse, Wii konsolu daha fazla depolama için standart bir Secure Digital bellek karti yuvasi vardir.

SD kartlar (ayni kartlari diger elektronik için kullanilir), ucuz ve bol, ve bunlarin Wii kullanimi eski oyun konsollari tarafindan kullanilan özel hafiza kartlarindan bir canlandirici geçis esittir. Nintendo Wii gitmek için yolu!

Oyun deneyimi sasirtici. Olanaklari bu kadar çok, o kadar çok wii oyunlari oldugunda, sahip olmak çok güzel bir sorun oldugunu, zaman zaman asmak zordur yönde yaraticilik meydan okuyor!

Bu Nintendo Wii konsolu kontrolörleri aslinda kendini bir sinifta bu sistem set nelerdir. Bu kontrol katilimcidan hareketi gerektiren, harekete duyarli ve denetleyicisi yukari ve asagi dogru kol ve denetleyici hareket bu yüzden, oyun etkiler – rolünüz ayni zamanda kol ve ne kadar onlar asagi-serin tutan ve vardir ha hareket!
Bu Nintendo Wii konsolu aksesuarlari görünür ve taklit girisiminde ne olursa olsun deneyimi gibi hissettirdigi, ve büyük bir sekilde basarili olan.