kodak easyshare G600 yazici, tek dokunusla baskilar için ideal bir yazici

Kodak EasyShare G600 Printer Dock bilgisayar olmadan fotograf baski saglamak için özellikleri ile tasinabilir. Yazicinin IMAGELINK baski sistemi tek tusla baski yapmak için dock uyumlu kamera yerlestirerek yardimci olur. Bu yazici açildiginda zaman 75 saniye içinde baski saglar. Yazici rahat bir kolu vardir ve kolayca her yere yaptirmayi için fazla 4.2 £ agirligindadir. Kagit depolama ve sarj edilebilir pil tasinabilirlik için verilmektedir. Yazicinin baski boyutu 6 inç 2 inç 4 inç 1.3 inç arasinda degismektedir.

Güç sarj edilebilir piller açikken üç buçuk saat içinde sarj olsun. Bu nedenle dis mekan kullanimi için yazici tasima kolay hale geldi. Bu video kamera ve dijital kameralar gibi uyumlu cihazlardan baski kolaylik saglamak için PictBridge baglanti noktasina takili olabilir. USB baglanti noktasi uygun harici depolama aygitlarina görüntüleri tasarrufu saglar.

Dogal renk, keskin fotograf baskilari Kodak G600 mürekkep kartuslari ile saglanir. Bu boya süblimasyon renk kullanir ve leke tutmaz, su geçirmez ve lamine fotograf baski saglar. Kullanisli dis mekan kullanimi kagit için kagit rulolari 6 inç boyutuna göre 4 inç iki boyutta 100 ve 200 baskilar gelir.

Yazici maliyeti yüksektir ve fotograf baskilari daha fazla mürekkep tüketir ve daha hizli kartus tüketir. Yazici kagit rulo kartus daha fazla tüketir. Üretici müsteri destegi tatmin edici degildir.

Kolay paylasim yazilimi ile fotograflarini paylasmak için saglanir. Yazici Microsoft Windows XP SP2, Microsoft Windows 2000 SP4, Apple Mac OS X 10.3 veya daha yüksek sürümleri destekler.