ipod touch jailbreak her yerde yayilir

Ipod touch kisinin cihazlari degistirerek bir alisilmadik bir yöntemdir. Ipod Apple tarafindan tasarlanan ve üretilen tasinabilir medya çalar bir türüdür. Ipod 2001 yilinda 23 Ekim’de baslatildi. Apple ipod touch müzik, film reklam uygulamalari oynamak için onun yetenegi için yüksek talep oldugunu. Herhangi bir zaman ve herhangi bir yerde yüksek hizli internet erisimi için de ünlüdür. Ipod touch gerçekten güzel bir cihaz ama onun üreticisi elma firmware kilitleyerek yüksek güç potansiyeli bazi kisitladi. Özel uygulama yükleme ve çesitli zil sesleri indirme, tam potansiyeli, yüksek hizli internet baglantisi için tek yolu ‘jailbreak’ ile ipod touch giyinmektir. Yapabilirsiniz bunu kullanarak Apple firmware tüm kisitlamalari kaldirabilirsiniz.

Jailbreak ipod degil, ayni zamanda iPhone ve büyük tesisleri erismek için ipad degil sadece kullanilir. Bir jailbreak çalismalari IOS isletim sistemine baglidir. Bazi jailbreak kullanarak yasadisi bir uygulama oldugunu düsünüyorum. Ama jailbreak kullanarak Dijital Telif Hakki Millennium Yasasi (DCMA), bir ABD telif hakki yasasi altinda yasaldir. Ipod touch jailbreak böylece yasadisi degildir. Tüm indirme ödeme ile yapilir eger yasal kalir. Bu indirme ücretsiz olarak yapilirsa yasadisi hale gelir.

Ipod touch içinde jailbreak yüklemek için çok zor degil. Eger ipod touch bu hizmet için yazilimi indirmek zorunda. Jailbreak Garanti süresi de hassas bir konudur. Ipod Unjailbreaking de yapilabilir. Ipod touch jailbreak ipod bir görünümünü özellestirebilirsiniz. Jailbreak posta uygulamasi çöker gibi hata çözebilirsiniz. Bu dolgun disk erisimi saglayabilir.

Bu hizmet için simdi zor hiç degil. Bu, nispeten ucuzdur. Sen internetten ipod touch jailbreak hakkinda daha fazla bilgi toplayabilir. Yani, bu jailbreak hizmeti ile ipod ilerlemek.