elektrikli el aleti pil ile çalisan

Güç olmadan Piller ise yaramaz bir sey baska bir sey degildir. Ideal bir pil uzun süre gücünü sürdürmek ve çünkü çalisirken herhangi bir nedenle durmuyor biridir. Mükemmel bir alet herhangi bir engel olmadan mükemmel bir sekilde yapilan is bulmak ve daha sonra araci ile çalisan tek kisinin çalismalarini keyfini gerekli seydir. Elektrikli el aleti pil farkli marka DeWalt, Bosch, Makita, Milwaukee araçlari, SKIL vs tüm kayda deger ve farkli niteliklere sahip pil üretimi için bilinir. Gibi piyasada mevcuttur

Elektrikli el aleti kablolu pil ve kablosuz pilleri iki ana türü vardir. Kablolu araçlar Zaman limitli sinirli degildir, siz sürece araç bir elektrik sebekesi veya jeneratör bagli olarak çalisabilir. Ancak, sitede güç kablosu ve ayakta su uzunlugu ve büyüklügü sinirlama yoktur. Sen üzerinde bir güç kablosuna ve 12 gauge tel gibi daha kalin bir tel kullanarak insa GFCI yardimiyla bu sinirlama gelebilir.

Akülü araçlari pil sarj güç sürer kadar güç saglamak için her yerde kullanilabilir. Bu elektrikli el aleti pil kablolu araçlar kadar güçlü ve birden fazla pil sarj cihazlari yardimiyla, herhangi bir is yerinde kullanilabilir. Bu pil ile tek dezavantaji bellek ücret birikmesi, isi hassasiyeti ve devir vb sarj önceden belirlenmis sayida gibi çesitli nedenlerle bir ücret tutan herhangi bir zamanda durdurmak oldugunu

Bu elektrikli el aleti pil düzgün muhafaza edilmelidir uzun bir hayat vermek için. Pil kullanmazsaniz düzenli o zaman ücret depolama disari alinmalidir veya bazen taburcu, aksi takdirde ihtiyaciniz oldugunda çalismasi için basarisiz olur. Pilinizi saklarken uzakta metal ve sicaktan serin, kuru ve temiz bir yerde saklamak emin olun. Sarj saklanan asla bu overcharges pil ve ayni zamanda çalisma zamani azaltmak için.

Elektrikli aletlerin Piller düzgün temiz olmalidir ve santiyelerde, peyzaj alanlari ve mekanik dükkan vs gibi kaba yerlerde kullanildiginda düzenli olarak özellikle bu kir akü baglantilarini karismaz saglamak için yapilmalidir ve bazi fonksiyonel hasara neden . Bu pil temas temizlemek için biraz alkol ve pamuklu kullanabilirsiniz.