Canon PIXMA MP990 yazici fotokopi cum tarayici

Canon PIXMA MP990 yazici kopyalama ve tarama belgeleri yazdirmak için yararlidir. Bu kurulum kolay bir mürekkep püskürtmeli yazici. Bu 7,9 inç 15.2 inç boyutlari 18,5 inç ile günlük kullanim için rahat bir gün için tasarlanmistir. Bu gümüs ve siyah renkler ile mükemmel görünüyor vardir.

Bu stüdyosu kalitesinde çerçevesiz fotograf baskilari saglar. 4 inç boyutuna göre 6 inç Kenarliksiz fotograf 20 saniyede yaklasik yazdirilabilir. Yazici 23.6 kilo agirliginda olarak elle tasimak için rahat. Her yerde tesislerinde yazdirma yapmak için kablosuz baglanti tesisi bulunmaktadir. Bu kamera ve PictBridge baglanti noktasi ile kamera dogrudan baski yapmak için tesisi bulunmaktadir.

Kontrol paneli uygun dügmeleri kullanimi kolay konumlandirilmis. Kontrol paneli bir 3.8 inç renkli LCD ekrana sahip. LCD ekran ile bir bilgisayara baglanmadan ve fotograflari indirmeden baski için görüntüleri seçmek ve düzenlemek kolaydir. Büyük bir kaydirma tekerlegi hizli seçim yapmak için saglanir.

Yazici baski sunmak için 6 ayri mürekkep kartusu vardir. Canon CLI-521 kartuslari mavi kirmizi sari, gri, fotograf siyahi ve siyah tek renk mürekkep ile üretilmektedir. Bu yüksek kaliteli fotograf, özel mürekkepler ile laboratuvar baskilar esdeger yazdirir yapar.

Kartus üretim üstün teknoloji hizli fotograf baskilari yapmak için yardimci olur. Mürekkep böylece para kaydedilir kuru oldugunda tek tek kartus sistemi ile herhangi bir renkli kartus degistirilebilir. Boya bazli siyah mürekkep ile Siyah kartus zengin fotograf baski saglar. Pigment bazli mürekkep ile siyah kartus keskin ve karanlik belgeleri metin baski yapar.