basucu ‘sert ve sik’ dizüstü bilgisayarlar

Zenith her zaman hedef bir milyon dolarlik gülümseme sonuçlandi tüketici belirli ürünler, tanitti. Bu prensibi üzerine çalisan Zenith Hindistan’in en büyük 2. PC üreticisi bugün yapti. Hindistan daha fazla saticidan daha fazla yenilikçi ürünleri için talep yükseltir dünya, etrafinda kaba ve sert bir çalisma ortami ile birlikte, BT yetenek taninir. Zenith Admirale Ayrica, Zenith Direktörü Plus ve Zenith Direktörü Plus Ultra – sorunsuz bilgisayar cihazi için bu artan ihtiyaci karsilamak için, Zenith gibi bilgi ve iletisim teknolojileri (Hint Durum Testi) ile dizüstü bilgisayarlar yepyeni bir dizi tanitti. Tüm bu dizüstü bilgisayarlar uygun bir fiyat etiketi de henüz etkili ve zahmetsiz mobil bilgi islem için son teknoloji, sik tasarimi ile dahil edilmistir.

, sik görünüyor zor çalisir

Zenith Admirale Plus – oldukça çekici bir kurumsal dizüstü bilgisayardir. Onun göz alici, en son Intel çip ile güçlendirilmis metal ve parlak bir görünüme, Intel PM45 tüm grafik sunum ve hesaplama tablo için çok idealdir. Celeron veya Intel Core2Duo gibi istege bagli islemci sunarak, bu tarihe kadar Hindistan’in en esnek dizüstü olma unvanini sahiptir.

Zenith Direktörü Plus Ultra dizüstü bilgisayar – büyük kolaylik ve konfor ile bir dizüstü yüksek son bilgisayar ve eglence özelliklerini bir arada arayanlar için olaganüstü çalisir. Bu Core 2 Duo islemci, kablosuz karti ile 2 Mega Piksel Kamera ve is istasyonu çevirmek yüksek çözünürlüklü multimedya özellikleri ile son derece etkili 512MB Nvidia grafik karti içeriyor. Tüm bu özellikler isletim ya da tasima sirasinda zarar her türlü engeller sert ve kati magnezyum alasimli gövde, korunur.

Zenith her ortak adam için mevcut teknoloji yapti. Satis Sonrasi Servis son derece duyarli bir her ögrenci için ilk seçenek, çalisan kadin ve küçük ve orta ölçekli isletme sahipleri yapar. Bu çok ekonomik bir fiyata kaliteli ürün, en son ve yenilikçi teknoloji, bankacilik tarafindan ayri kendi competetitors duruyor.

Sen 500 Zenith PC dünya showroom veya perakende satis üzerinde herhangi bir basucu Dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar satin alabilirsiniz, ya da büyük bir karsilastirma seçenegi ve her ürün ile çesitli indirimler sunan popüler alisveris siteleri, herhangi birinden çevrimiçi olarak satin alabilirsiniz.