raf montaj monitör sahip sizin için büyük olabilir

Rack Mount Monitor bir reflektör veya isik kaynaginin önünde düzenlenmistir siyah beyaz veya renkli piksel sayisina göre olusturulan düz ekran. Rack Mount Monitor gerçeklestirmek için elektrik çok az miktarda gerektirir.

Rack Mount Monitor talep hizla pazar büyüyor. Teknoloji LCD ilerlemesi ile bilgisayar kullanicilarina tanidik ve çevresinde insanlarin çogu LCD kullaniyor. Bu Monitor üretim sirketleri pazarda LCD Monitör artan talebi karsilamak için bir meydan okuma olacaktir. Rack Mount Monitor onlar müsterilerine istiyor ne gerçeginin farkinda olarak çok iyi bu rekabet meydan olan bu sirket biridir.

Sivi kristal ekran Rack Mount Monitor kullanimi LCD teknolojisi görüntüler olusturmak için. LCD teknolojisinin avantajlari daha düsük güç gereksinimleri ve hafif görüntüler vardir. Rack Mount Monitor sik ??laptop ve bilgisayar monitörleri olarak kullanilir.
Hayalet önceki yillarda LCD TV’ler ile ilgili bir sorun oldu, ama bu nedeniyle aydinlatmali LCD panel ‘tekniklerinin yeni teknolojiler için geçmiste bir sey haline geliyor. Geçmiste yaygin olarak LCD teknolojisinin 40 inç daha az ve büyük düz ekran televizyonlar için piyasada plazma ekran televizyonlar ama bugün hakim oldu ekranlar için sadece iyi oldugunu inaniliyordu, bu inanç yeni LCD teknolojik gelismelerin baslangici ile artik dogru , genis LCD düz panel televizyonlar artik yerel elektrik magazalarda plazma düz panel televizyon iyi yarisiyor.

Rack Mount Monitor talep hizla pazar büyüyor. Teknoloji ilerlemesi LCD bilgisayar kullanicilari için oldukça tanidik ve biz çogu görebilirsiniz LCD kullaniyor. Bu monitör üretim sirketleri pazarda monitörün artan talebi karsilamak için bir meydan okuma olacaktir.
LCD ve CRT monitör arasindaki bazi karsilastirma asagida verilmistir
1. LCD paneller stand hariç sadece bir inç kalinliginda. Bu daha az güç tüketen ve CRT monitör aksine, kullanildiginda isi çok yayar yok.
2. Rack Mount Monitor ekran keskin ve kaliteli görüntü CRT monitör ile karsilastirildiginda üretmektir.

3. Rack Mount Monitor ince ve çok kompakt yapilandirma geliyor. Daha az bos oda parçasi ya da herhangi bir yerde her türlü kolayca uygun olabilir. Onlar küçük ofisler ve hatta evler için çok uygundur
4. Onun CRT ile karsilastirildiginda LCD ekranlar veya monitörler oldukça pahalidir çünkü herkesin LCD ekran göze için zor
5. Rack Mount Monitor veya görüntüler çok hassas ve dikkatle ele alinmalidir.