Kendi dizüstü servis is baslatmak için alinmasi gereken önlemler

Böyle uzun bir süre kendi isimi yapiyordum. Is sorunsuz kosuyordu. Ne yazik ki, seyleri degistirmek için egilimindedir ve is benim için o kadar karli olmadigi anlasildi. Hayatim tarzi da son 5 yil içinde degisti. Bu nedenle, ben para kazanmak için yeni alanlar aramak zorunda kaldi.

Beri, bos zaman çok sahip oldu bana uygun bir seyler ögrenmek için birçok internet web siteleri arama.
Kendi laptop tamir için bir çikis yolu bulmak için çevrimiçi seyir ederken Son zamanlarda, bir dizüstü bilgisayar egitim kursu karsilastim. Ders programi bana ilginç oldugu ögrendim.

Bu konuda biraz arastirma yaptiktan sonra bir is fikri kafamda vurdu. Ben müsteri dogruluk ve etkinligin saglanmasi, dizüstü bilgisayarlar onarim ögrenmek eger, o zaman kesinlikle küresel hizli ve gelismekte olan bilgisayar dünyasinda çok iyi bir is oldugu ortaya dönecek ögrendim.

Kendi kimse uygun bir karar aldiktan sonra bunu degistirmek mümkün, ve bu yüzden net ders indirmek için karar olacaktir. Ben hedefe ulasmak için çok çalismisti. Ben çok kurs tarafindan etkilendim. Tabii benimle çikarmak için temel seyler verdi.

Video bölümleri gerçekten laptop tamir temellerini yani sira ortak bazi sorunlari için bir anlayis almak için yardimci olabilir 40 farkli parçalari ile 10 saat süre ile geldi.

Kendi is baslamadan önce sadece ücretsiz olarak dizüstü bilgisayarlar hizmet vererek arkadaslarim yardimci oldu. Baslangiçta herhangi bir ücret kabul etmedi. Ben seyler is yan girmeden önce iyi ticaret ögrenmek gerekir ve oradan ileriye tasimak öneriyoruz. Bu deneyiminizi artirabilir bu nedenle ilk olarak saldirganlardan veya yakinlari dizüstü sorunlari çözmek için mümkün olabilir.

Ayrica diger ipuçlari ve internet arayarak dizüstü tamir için ayrintili bilgi bulabilirsiniz. Belirli model ve markalar hakkinda bilgi aramak yardimci olacaktir devam eden ögrenme süreçleri vardir. Her makine her zaman farklidir.

Dizüstü bilgisayarlar ve ben izledim video serisi sabitleme hakkinda bir çok sey laptop tamir ve en yaygin sorunlardan bulmak için nasil size ögretmek kendi iç isleyisini temellerini almak için gerçekten çok yararli kanitliyor olmasidir.

Yilindan bu yana, teknoloji çesitli sirketlerin ilerlemesi boyut, renk, agirlik, çesitli fonksiyonlari ve diger özellikleri farklidir son marka ile geldi. Bu nedenle, onlari kullanilan teknolojiler, özellikleri ve islevleri hakkinda haberdar olmak için dizüstü bilgisayar servis teknisyeni için önemli bir seydir.