HP Pavilion yüksek özellikli dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar

Performans, Kalite ve Deger: HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar en önemli üç anahtar kelime tutarak tasarlanmis piyasada en çok satan dizüstü bilgisayarlar biri vardir. Sen, HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar ince modelleri mevcuttur ileri teknoloji ve fonksiyonlari ile özellikli. Sadece tercihleri, ihtiyaçlari ve bütçe göre, dizüstü bilgisayarlar bu genis ve özel dizi seçmekte özgürdürler. HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar, kisisel ve is amaçli hem de çözmek için tasarlanmistir.

HP Pavilion DV4-2101TU gelismis Intel Core i3-330M var ve mükemmel performansi ve çalisma hizi sunan Windows 7 Home Premium olan amiral gemisi markasi altinda toplanan yüksek özellikli dizüstü bilgisayarlar, biridir. Bu laptop sinif netlik ve çitir renk kontrasti her metin ve görüntü görüntüler 14.1inches Yüksek Tanimli HP BrightView monitör ile isgal edilmistir. Bu duygularinizi heyecanlandirmak için duyarli touchpad entegrasyonu var. Iyi organize klavye rahat ve manifatura için düzgün. HP Pavilion DV4-2101TU 240 sik ve çekici boyutu (genislik) x 334 (derinlik) x 40 (yükseklik) mm ile gelir ve 2.20kgs etrafinda agirliginda. Ancak, oldukça agir hissediyorum ama yine de tasinabilir.

Bu laptop size pratik sinirsiz veri, kayitlari ve diger seyler tasimak için izin mevcut diger markalar oranla daha yüksektir sabit disk, dahili verilen, ayni zamanda da 8 GB’a kadar yükseltilebilir önceden yüklenmis 3 GB RAM var yürütme artirmak için.

HP Pavilion DV4-2101TU indirme, hizli ve kolay, net-sörf sohbet, e-posta, yükleme yeni eglence sunuyor, veri Express karti, Bluetooth, önceden yüklenmis tarayici, HDMI baglanti noktasi, 3 gibi elinde bulunan rakami baglanti portlari ile aktarma ve daha USB portu ve 5 Dijital Medya Okuyucu vb HP Pavilion DV4-2101TU canli video sohbet daha fazla eglence katmak için dahili web kamerasi entegrasyonu var.

Entegre bellek ile Intel HD Graphics var ve HD film ve video yararlanmak sunmaktadir. Parmak Izi Okuyucu güvenlik özelligi dizüstü güçlü güvenlik saglar ve bunu çalistirmak için yetkisiz kisi önler. Bu laptop akillica çok profesyonel amaçlar çözer yüksek teknoloji eglence, sunmak için becerikli yazilim ince tesisler vardir. HP Pavilion DV4-2101TU Rs.43, yaklasik 200 fiyatlandirilir. naaptol.com ürünlerin genis bilgi, akilda kalici ve kolay özellikleri ve en iyi online firsatlar ve indirimler ile fiyat karsilastirma ile zenginlestirir

Sen naaptol alisveris portali HP Pavilion dizüstü bilgisayarlar fiyat listesi son modelleri kontrol edebilirsiniz.