bir bilgisayar giris bina

Bu makaleyi okuyorsaniz neden ve nasil bir bilgisayar yaratirim, muhtemelen, wondernig vardir. Bina kendi bilgisayarinizda düsündügünüzden daha basit ve pek çok faydalari vardir.

neden bir bilgisayar kurmak?
Bir bilgisayar Bina bir premade satin alma üzerinde birçok faydalari vardir. Eger bir satin alma daha kendi insa halinde her seyden önce, genellikle ucuzdur. Eger bilesenleri alisveris yaparsaniz, DIY (kendin yap) bilgisayarin premade esdeger daha ucuz olacak. Kendi bilgisayariniza kurmak, çogu bilgisayar üreticileri ucuz bilesenleri kullanmak ve maliyetlerini azaltmak için köseleri kesmek için deneyin, çünkü, premade olan biri daha hizli olacaktir. Ayrica, kendini insa Bilgisayariniz sayesinde pek gelecekte karar verirseniz yükseltmek için daha fazla yer vardir. Önceden olusturulmus bilgisayarlar genellikle sadece bilgisayarda olacak bilesenleri için yeterli genisleme yuvasi var. Bu nedenle, sizin önceden olusturulmus bilgisayar er eski haline gelecektir. Ayrica, bir bilgisayar bina tatmin edici bir deneyim ve bilgisayarinizi nasil çalistigi hakkinda daha fazla ögreneceksiniz.

Nasil Bir Bilgisayar Bina Hakkinda gidiyorsun?
Bir bilgisayar Bina muhtemelen düsündügünüzden çok daha kolaydir. Özellikle simdi, her sey basitlestirilmis ve standart edilmistir. Ilk olarak, bilesenleri ortaya çikarmak ve hepsi uyumlu oldugundan emin olun. Bir kez parçalari olsun, bunlari bir araya getirmek! Bu kilavuz, her seyi nasil göstermek için yapilan ve resim ve bir bilgisayar eglenceli ve ödüllendirici bir deneyim bina yapmak için iyi bir bilgi içerir edildi. Bir bilgisayar olusturma hakkinda daha fazla bilgi için, bu kilavuzda sonraki makalede kontrol ediniz!