besleme vidalari – üretim akisini kontrol edebilen

Bir bebegin serçe parmak kadar küçük ekipman parçasi, dünyada her evde bulunabilir. Bu arada duvarlar, ahsap parçalari resimleri tutmak için kullanilir, ve yeterince korkutucu hatta bölme kemikleri tutmak için bilinmektedir. Bu küçük araç vida olarak bilinir.

M.Ö. 7. yüzyilda bu yana, vida Babil’in Asma Bahçeleri için bir sulama (ayni teknolojiyi da bir darbe ile birlikte bir kalp atisi ortadan kaldiran bir prototip yapay kalp bulunabilir olarak kullanilan bir vida pompa parçasi olarak kullanilmistir .) Bugün bildigimiz gibi metal vida, 15. yüzyila kadar ortaya çikmadi.

Babilliler tahrik için binlerce yil önce, oldugu gibi su anda ambalaj sektöründe ayni amaçla vida kullanir. Tasarimi da bu ambalaj sirketleri kullandiginiz bir zamanlama vida olarak bilinen bir besleme vidasi denir. Ayrica, üretim hatti boyunca farkli makineler yoluyla ürün doyurmaya burada bu vidalar normal tasima sistemleri bulunmaktadir.

Hizli bir degisim besleme vidasi ve özel bir besleme vidasi, ambalaj sektöründe yem vida iki türü vardir.

Quick Change Yem Vida: ambalaj sirketleri farkli ürün paketi için ayni makine kullanimi çok zaman ve para tasarrufu için. Bu ürünler, her zaman ayni boyutta ya da sekilleri bu nedenle degistirilmelidir için makinenin ihtiyaç parçalari olabilir. Bu hizli degisim besleme vida dönüsüm ve optimum tasarrufu ve üretimi için izin basit kurulum arasinda daha az asagi zaman saglar. Bu vidalar ürün yapimlari arasinda hizli, kolay degistirmek yardimci olmak için kodlu renk olabilir.

Yem Vidalar Dedicated: Bazi durumlarda makineleri ürün yasam döngüsü boyunca ayni boyutta ve sekilde kalir tek bir ürün için variz. Bu nedenle özel bir yem vidalar üretim hatti asagi ve asla filtre ürünleri vida farkli bir türü ile degistirilmesi gereken büyük vida.

Bu endüstri çok üretim hatti olarak güvenli ve sorunsuz mümkün çalisir dogruluk ve zamanlama için talep ve bir. Yem vidalar farkli makine böyle bir hat kontrol cihazi olarak hareket ederken durdurmak veya pozisyon kaplar olarak ihtiyaci uyacak sekilde özellestirilebilir. Ayrica bölmek veya birlestirmek, hizlandirmak veya konteyner akisi yavaslatmak. Bunlar, çoklu çapraz sahip olanlar gibi tek biçimli kaplar ya da sise, stabilitesini arttirmak için birbirlerinin üzerine monte edilebilir.

Bu besleme vidalari bu makinelerde bulunan ekipman baska bir parça kadar önemli olabilir. Dogru tasarlanmis degilse onlar tüm montaj hatti akisini kadar (hayir cinas tasarlamak) vida olabilir. Özel besleme vidasi tasarimcilari tür ekipman üretimi nasil ve deneyim biliyorum.