ucuz usb kablo ürünleri

Veri aktarimi en popüler medya biri USB oldugunu, daha kullanisli gerekli USB kablosu baglayarak gelistirilmis zaman haline gelir. USB baglanti noktalari üzerinden bilgisayarinizin kullanilabilirligini artirmak için, mevcut kablo çesitli türleri vardir. En kablolar temelde CPU elektrik sinyalleri aktarmak için kullanilir dönüstürücüler olarak islev.

USB 2.0 uzatma kablosu kullanicilarin ihtiyaçlarina göre manipüle edilebilir USB baglanti noktasi konumunu ayarlamak için kullanilir. Esnek bir USB uzatma kablosu kullanirken kolayca USB baglanti noktasini degistirebilirsiniz. 20 metre ya da daha fazla USB baglanti noktasi ulasamayacagi uzatirken veri aktarim hizi önemli bir kaybi yoktur.
Bilgisayar eski model genellikle CRT monitör ve yaslilik televizyon dönüstürülebilir sadece VGA çikis portu var. Eger yeni bir yüksek çözünürlüklü LCD TV ya da LCD monitör satin almis Ama, eger bu VGA teknolojisi ile uyumlu olmayabilir. Yerine HDMI alici / verici satin alma o zaman, size nispeten ucuz bir seçenektir HDMI USB kablosu ile gidebilirsiniz. Benzer dönüstürücü kablolar DVI formati da dahil olmak üzere diger standartlar için kullanilabilir.

, Cep telefonlari ve fotograf makineleri gibi pek çok modern el multimedya cihazlari USB kablosu araciligiyla PC’ye senkronize edilebilir. PC senkronizasyonu önde gelen markalari, iPod, iPhone ve diger MP3 çalarlar cep telefonlari için USB kablolari ile mümkündür.

USB hub USB baglanti noktasi kullanilabilirligini artirmada önemli önemli bir cihazdir. Ortak bir USB hub birden sinyallerini kabul ve bir özel baglanti ile PC bunlari tedarik için kullanilir. USB hub gibi dört farkli aygitlari baglamak için kullanilabilir (fare + klavye + bellek + mobil) aktarim hizi çok önemli bir kayip olmadan bir USB baglanti noktasina.

Diger USB kablosu ürünler çapraz kablo, yazici adaptörler, PCI kablolar, aksesuar kablolari, vb