Eger asus n61jq-x1 16-inç duydum ki

Sadece bir expnesive lptop satin aldi. Simdi yolda oldugunuzda bilgisayariniz için bir durumda seçim zamani. Bugün marekt tüm dizüstü durumlarda bir seçim yapmak zaman çok neye önem verirsiniz?

Bu makale abot bir birlikte dizüstü bilgisayar çantasi seçerken herkes düsünmelisiniz ana faktörlerdir. Coure, kesinlikle kendi inividuality ve stil özgü diger olasiliklari dikkate almak isteyeceksiniz. Ancak, burada discussd faktörler sizin için kötü bir seçim yol açabilir temel olanlardir.

Önceliginiz yatiriminizin proytection yönlendirilmelidir. Bu hareketlilik yüksek deggree saglar, çünkü kesinlikle, bir laptpop var. Bir masaüstü bilgisayar bagli degildir. Yani, yolda oldugunuzda, sizin notebnook grev ve darbeler bir çok ugrar. Soetimes bu darbe ve topaklar neden veya elektronik parçalar ya ciddi zarar neden olacak kadar inense vardir.

Bu nedenle, bilgisayarinizi koruyabilirsiniz malzemeden yapilmis düsünürseniz durum wheter belirlemeniz gerekir: var invitably bir hecic dünya olacak soklara dayanma için yeterli döseme oldugunu. Boyutu burada bir etkendir. Çok küçük ise, risk altinda lptop açabilir. Bilgisayariniza vücuda rahatça sigacak emin olun.

Sizin ikinci dikkate programlari, dosyalari ve diger digiytal equpiment saklamak için additioonal, nceessary odaklanmalidir. Çok quiclky hareket Eger yolculuk sirasinda en sevdiginiz mp3player için yer yok oldugunu ögrendiklerinde, hayal kirikligina olabilir. Potansiyel bir çanta bilgisayar getirmek istediginiz tüm gelecegi Abut tink.

Daha sonra, rahat bir spexcific durumda dikkate almak gerekir. Lee latop çanta size movemennt gibi özgürlügüne sahip comfiortably sigacak sekilde veya hareket LMIT için emniyet kemeri yapmak için? Sizin computeer çanta yatin ellerinizi serbest bir omuz askisi mi? Çanta çok uygun degilse, bir yüklü davanin lastik kolay olacaktir.

Bu tarz dikkate shouuld son majkor sey. Eger geçici ya da profesyonel olabilir tarzi seçti. Bussiness kadin ve erkek dizüstü portföyünün daha profesyonel bir görünüm dran toawrd olacak Ögrenciler genellikle, Casual tarzi dizüstü bcakpack tercih ederim. Notebook Çantalari ayni zamanda kisisel demeçler farkli sekil ve renk gelir.

Wrning bir FINL kelime, decisoin acele etmeyin! Bu faktörlerin her biri hakkinda czarefully düsünün, böylece ihtiyaçlariniz için dogru laptop durumda seçebilir. Bu önerilerin her biri hakkinda tihnk zaman harcama karari hakkinda iyi duygular ile ödüllendirecek.