devir kadar yükseltilebilir bellek ile dizüstü bilgisayarlarin yogunlugu

Eger dizüstü bilgisayar kullanan insanlarin milyonlarca biri iseniz size daha yüksek bir seviyeye bellek yükseltme eger bilgisayarinizin gücünü artirmak için bir firsat bilmeli. Görüyorsunuz, dizüstü bilgisayar yapmaniz her faaliyet için bellek kullanir. Her bir islem için bilgisayarinizin bellegini kullaniyor. Bilgisayarinizda çok sayida program var mi veya bilgisayarda kapsamli bir sürü is, ama bunu yavaslatmak için basladigini fark ederseniz dramatik bir bellek yükseltme ve bir sonraki seviyeye götürün için zaman olabilir.

Dizüstü bilgisayarlar hemen hemen herkes için çok kullanislidir. Onlar masaüstü bilgisayarlar yok iken, mobil izin verir. Ayrica bir dizüstü bilgisayar olarak adlandirilan bir dizüstü bilgisayar ile benzeri arkadaslarinizla sohbet ederken, sen, senin kanepede oturup, oyun oynarken yazarken veya e-posta kontrol, ve. Dizüstü bilgisayarlar hakkinda iyi bir sey, hatta sadece evin içinde sinirli degildir, istediginiz herhangi bir yere gitmek olabilir.

Dizüstü bilgisayarlar, ögrenciler, is için sik sik seyahat yöneticileri, ve sadece istedikleri ve nerede istediginiz zaman iletisim kurmak mümkün olma özgürlügü isteyen herkes için idealdir. Eger bir dizüstü bilgisayar sahibiyseniz Ancak, size yetenekleri bilgisayarinizda yapmak istediginiz isin türüne ele oldugundan emin olmak isteyeceksiniz. Bir oyun Örnegin, size uygun sekilde oyun oynamak mümkün olmasi için yeterli bellek gerekir biliyorum.

Grafik yogun bir çalisma gerçeklestirmek profesyoneller için, ayni zamanda programlar ve grafik islemek için yeterli bellek gerekir. Bu daha büyük bir miktarda orijinal RAM bellek yükseltme gerekir anlamina gelebilir. Sahip oldugunuz bellek miktari is ya da dizüstü bilgisayarlarda yapabileceginiz eglenceli miktarini belirleyecektir. Büyük bellek istediginiz gibi yapmak için daha fazla özgürlük anlamina gelir. Düsük bellek daha az özgürlük ve daha yavas çalisan bilgisayar anlamina gelir.

Dizüstü bilgisayarlar, hareketlilik, özgürlük, ve nereye giderlerse gitsinler yanlarinda is gücüne yetenegi isteyenler için harika.