yenilenmis dizüstü bilgisayarlar genel bir bakis

Yenilenmis dizüstü onlari islevsel hale getirmek için restorasyon ve degerlendirme süreçleri tabi. Tipik olarak, yeniden bilgisayar ayni marka, model ile yeni bir bilgisayar daha az maliyet ve yapacaktir. Onlar her zaman sinirli bir garanti plani tasiyacak. Isaretlenmis fiyatlarla satisa bilgisayar yeniden sunan çesitli üretim sirketleri bulunmaktadir.

Yenilenmis dizüstü bilgisayarlar ve ürünler bilinmeyen bir kavram degildir. Geçmiste, çesitli ögeleri ucuz fiyatlarla yenilenmis ve satis için üretilen vardi. Örnegin daktilo, nominal bir ücret için yenilenmis ve isletmeler ve yazarlara satildi. Kalite standartlari, geri yükleme islemi sirasinda uygulanmasini nedeniyle, ürünlerin yeni daktilo benzer bir ömrü var oldugu varsayilir. Bu kavram bilgisayarlarin yenileme ile bugün uygulanir.

Bilgisayar isletim yeterlilik tamamlamak için yeniden, bunlar titiz test asamalarinda tabi. Bunu yaparken en önemli nedeni üreticilerin kalite standartlarina uygun oldugu için bu iyidir. Bazi sirketler yenileme sürecinin bir parçasi olarak özgün özellikleri artiracaktir. Gelistirme normalde Hazir Access Memory kapasitesini artirmak ya da daha güçlü bilesenleri ile eski donanim yerine uygulanmaktadir.

Restore sistemleri normalde yeni dizüstü bilgisayarlar daha az satmak için Tüketiciler yenilenmis dizüstü de son derece yararli. Siki bütçe alicilar güçlü makineler ve kendi seçtikleri isletim sistemleri elde etmek için firsat biliyorum. Artik zayif sistemleri ve asagi ya da yabanci isletim sistemleri için razi olmak zorunda. Yeni elde edilen yenilenmis sistemi jacked fiyatlari hariç, açilmamis yeni sistemlere benzer bir koruma ile gelecek. En yenilenmis ürünleri bir garanti ile geliyor.

Bina bilgisayarlar dizüstü bilgisayarlar yenileme daha pahali. Bu kayiplari telafi etmek için onlari yeniden çok Üreticiler para kaybetme nefret ediyorum. Onlar bilesenleri yeniden bir kar elde edebilirsiniz, ama en azindan, kendi karliligi etkileyen kayiplari dengelemek veya azaltabilirsiniz. Yenilenmis dizüstü bilgisayarlar zaten bir yapiya sahip ve daha düsük fiyatla satmak olabilir.

Tüketicilerin yenilenmis ürün satmak için iddia eden bir sirket rastlamak zaman, tüketiciler “yenilenmis” tarafindan ne anlama geldiklerini arastirma gerekir. Yenileme iddia ancak dogru bir degerlendirme yapmak için ve bilgisayar fabrika standartlarina uymayan basarisiz sirketleri ile ilgili bazi sahtekârlik olmustur. Tam olarak degistirilmistir ne bilgi ve yeni degisiklikleri elde etmek için yararli olabilir. Yeni bir birine sabit kadar bilgisayar karsilastirmak yardimci olur.