yeniden üretilmis mürekkep püskürtmeli kartuslari satin alma avantajlari

Yeniden üretilmis mürekkep püskürtmeli kartuslari mesaj “mürekkep” olsun her zaman yeni bir satin alma için bir alternatiftir. Saglamak Sirketler yazici sirketler tarafindan üretilmektedir bos bir kartus almak.

Kartusunun temizlenmesi ve yeni, yüksek kaliteli mürekkep ile doldurulur. Sirket kartus bir bilgisayar çipi varsa, remanufacturer sifirlar. Bu adimi yapilmazsa, yine mevcut doldurma kitleri her zaman çalismiyor neden mesaj bir “mürekkep”, alirsiniz.

Kartus temizlenmeli ve doldurulmus sonra, test edilir. Daha sonra, sarilir ve paketlenir. Genellikle çok perakende magazalari daha, internet üzerinden satilmaktadir. Siparis masrafi ücretsiz çok ucuz, degilse.

Nerede remanufacturer kartus alir? Bazen geri isteyen kisiler tarafindan sirkete gönderilir. Yazici üreticileri de onlari toplamak ve daha sonra remanufacturers göndermek için bir çaba.

Iyi olarak kalite mi? Çogu insan kalitesi orijinal ekipman kartus kadar iyi oldugunu hissediyorum. Ömrü yaklasik aynidir. Baski kalitesi esdegerdir. Kullanilan mürekkepler temelde aynidir.

Çevreye yararlari nelerdir? Yeniden üretilmis mürekkep püskürtmeli kartuslari satin farkli sekillerde birkaç çevreye yararlidir. Ilk olarak, kartus bir depolama kadar bitmiyor. Plastik adam yaratti her, en az biyolojik bilesikler arasindadir. Hatta düser eger bilim adamlari emin.

Ikincisi, plastik kartus yapmak için ham petrolden elde petrokimya, alir. Yani, onlari yeniden dogal kaynaklarin bir kismini kaydeder.

Maliyet karsilastirmasi nedir? Maliyetli bir remanufacturer digerine biraz degisir. Ancak, yazici sirketten gelen olanlardan daha% 70 daha az yaklasik genellikle konusan, yeniden üretilmis mürekkep püskürtmeli kartuslari maliyeti.

Herhangi bir dezavantaji var mi? Gerçek bir dezavantaji yoktur. Size ihtiyaciniz olan marka stokta bazen oldugunu bulabilirsiniz, ancak eski bir yazici varsa, perakende magazalari artik sigdirmak için orijinal ekipman kartus tasimak bulabilirsiniz.

Is remanufacturers bir dizi bugün vardir. Bir sirket hisse senedi ne gerek yoktur Yani, baska bir neredeyse kesin olacak.

Yazici çok yeni olmasi durumda yeniden üretilmis mürekkep püskürtmeli kartuslari takmak için kullanilabilir önce, birkaç ay olabilir. Ancak, yeni bir çift üzerinden çalistirmak zaman, yeniden üretilmis versiyonlari mevcut olmalidir.