Ücretsiz bir ipad puan 3 kolay yolu

Yani önce bir iPad sahibi hiç ama biri için ticari bir görmek her zaman bunu daha fazla istiyorum yapar. Arkadasin simdi bir vardir ve o bu konuda palavra durduramaz. O bir süre tutun izin ama o zaman kirmak önce geri talep için devam edecegiz. Dünyanin çogu iPad gibi bir lüks ürün için bütçe yok ama ben söyleseydim hiçbir çaba çok az olan ücretsiz bir iPad ne puan olabilir? Simdi burada, konusuyor bunu yapmak için nasil:

Twitter – Evet, ben bu okurken gözlerini haddeleme görebilirsiniz. Heyecan da denediniz mi? Eger Twitter neler yapabilecegini biliyor musunuz? Twitter gerçek zamanli bilgi otoyol ve onlari müsterilerine aninda erisim saglar çünkü sirketleri seviyorum. Twitter (gerekirse bir hesap yapmak) ve “hediye” veya “iPad hediye” için arama gidin.

Facebook – Muhtemelen zaten tüm arkadaslar ve aile üyeleri ile birlikte Facebook’ta bir hesabiniz var, neden bazi gerçek kullanmak koymak degil. Gruplar ya da sadece yazilan hediye, daha iyisi, bedava elektronik hediye göndermek gruplari buldugunuz Facebook’ta fan sayfalari bulmak. Sana biraz bulacaksiniz garanti.

Özel siteleri – baskasi sizin için çalisma yapalim. Bunun yerine sosyal ag siteleri temizleme, birkaç web siteleri sonra konum bu ücretsiz iPad hediye bulmak için variz her gün kadar yük bulabilirsiniz. Bu tür siteler var degil mi? Yanlis olur, bu burada bahsediyoruz Internet ve bir sey ve her sey var.

Atlamadan önce bak. Bir kisi bir ücretsiz iPad uzaga vermekteyiz ama gerçekte, onlar hiç ücretsiz bir sey veriyor gibi bir niyetim yok diyebiliriz. Muhtemelen, yeni bir e-posta adresi olusturmak yarisma için kurallar ve gizlilik (verilirse) içine ve üstte, sadece sagduyu kullanmak iyi bir fikir olacaktir.