Tüm bellek yongasi ihtiyaçlari için, buraya bak, ve daha ileri gitmek

Bellek yongalari hayatimizin ayrilmaz bir parçasi haline gelmistir. Günlük hayatimizda kullandigimiz hemen hemen tüm gadget için, bir bellek yongasi için bir ya da diger vazgeçilmezdir. Böyle bir senaryoda, kaybolmak ve satin almak için ve bellek yongalari satin almaya geldiginde nerede satin almak için ne ararken karistirilmamalidir kendini bulmak için normaldir. Birçok insan da bellek yongalari geldiginde teknoloji degisiyor hangi ile hizla nedeniyle kaybolur. Hatta bazilari kadar hizli teknoloji her gün degisiyor hangi gerçek hizini karsilastirdigimizda dünyanin gerçekten olmayan bir göz, açip kapayincaya daha degisiklik terming olarak gitti.

Yani konusunda dikkatli olmak gerekir ve günlük ihtiyaçlari için bellek yongalari ararken kesinlikle akilda tutulmasi gereken seyler nelerdir seyler nelerdir. Bir çip ararken göz önünde bulundurmaniz gerekir edecegi ilk sey, kullanilan cihaz olacaktir. Size gadget için satin alabilirsiniz bellek çipini eski her zaman ikinci ile uyumlu degildir gibi, ile kullanmak istediginiz aygiti baglidir. Bazi durumlarda, bazi cihazlar ve ile gitmek bellek yongalari ve hafiza kartlari özel türü vardir diger genellikle uyumlu degildir. Cihazin biliyorum Bir kez ile kullanmak istediginiz buna göre ihtiyaç siniflandirmak gerekir. Eger dijital fotograf makinesi için orada bellek yongalari satin almak isteyen Örnegin, çogu dijital kamera destegi ve SD Kart olarak biliyorum bellek yongasi özel bir türü kullanin. Bu çesitli varyantlari da mevcuttur en yaygin olarak bulunan 32 GB Micro SDHC, 64GB SDCX, 64GB SD, 64GB Compact Flash olmak. Ayrica, SD kartlar çesitleri de vardir ve son derece öncelikle karti kullanmak ve kamera yüklemek için deneyin ve ancak o zaman satin önerilir.

Eger cep telefonunuz için bir bellek yongasi satin olsaydi, muhtemelen en bellek yongalari için endüstri standardi olan bir microSD kart, gerekir. Bir microSD kart bu kamera ile karsilastirildiginda cep telefonunun küçük boyutu karsilamak için boyut olarak çok daha küçük oldugu disinda bir dijital fotograf makinesi kullanilan SD kart benzer. Bellek yongasi büyüklügü depolama alani ile ilgili bir çok sey yok ve bu nedenle iki birbiriyle karistirilmamalidir. Hem micrsSD kartlari, SD kartlari durumunda oldugu gibi, orada daha fazla çesidi vardir ve size nihayet satin sonunda önce uyuyor ve telefon tarafindan taninan olmadigini görmek için cep telefonu içine sopa çalismalisiniz. Bu cihaz satin bellek yongasi ile uyumlu degilse gibi, neredeyse hiç kullanim olacagini kontrol etmek ve dogrulamak için daha iyidir.