sizin yakmak ve diger e-kitap okuyucu yazdirmak için nasil

E-kitap okuyucu halindeyken kütüphaneler. Kindle, iPad, Galaxy Tab indirebilir, toplamak ve düzenlemek, ve en sevdiginiz e-kitap okumak için izin en ünlü cihazlar bugün arasindadir. Eger bir deniz veya Paris’te arazi bekleyen bir uçak uzanarak bir plajda konum olsun, her zaman ince ve sik E-kitap okuyucu cihazlarla uygun en sevdiginiz kitap okuyabilirsiniz.

Ama bazilari hala kagit bir fikir isteyenler, bu yüzden yerine pahali ve hantal, neden sadece bir e-kitap indirmek ve baski degil, olabilir bir ciltli kitap, satin alma var mi? Bütün bu kagitlari ile berbat olmak istemiyorsaniz Peki, her zaman, bir kaç sayfa her seferinde bir yazdirabilirsiniz. Ama nasil Kindle ve diger e-kitap okuyucu cihazlar e-kitap yazdiririm?

Kindle dogrudan baski desteklemez. Ancak, bilgisayariniza baglayarak Kindle e-kitap yazdirabilirsiniz. Bunu için önce Fakat, ilk olarak yazdirmak istediginiz olacagini sizin Kindle dosyayi açin. Basili almak isterim metni vurgulayin. Eger tercih ettiginiz metinleri vurgulamak olarak, bir dosya kopyalanir, ve Kindle “My Çikan Haberler” kaydedilir. Bu zamana kadar, bir USB kablosu ile bilgisayariniza Kindle baglayabilirsiniz. En kisa zamanda cihazin bilgisayarinizin masaüstü disari çikar gibi, bu klasörü açin ve arayin “Benim Çikan Haberler.” Sonra dosyayi açin ve, kolayca yazdirabilirsiniz.

Bir dönüstürücü de kolay basilabilir diger uygun biçimleri içine Kindle olarak biçimlendirilmis e-kitap dönüstürmek için uygun hale getirilir.

IPad e-kitap yazdirmak için, iTunes’da e-posta, Dosya Paylasimi üzerinden bilgisayariniza dosya göndermek, veya iWork.com yoluyla olabilir. Bir kez gönderilen, bilgisayarinizdan dosya yazdirabilirsiniz. Bilgisayariniza ihraç diger cihazlardan dosya yazdirmak istediginizde, bilgisayariniz belgede kullanilan yazi tipleri desteklediginden emin olun.

IPad AirPrint, kablosuz yazdirma programi destekledigi için, dogrudan iPad herhangi bir AirPrint özellikli yazicilar için belgeleri yazdirabilirsiniz.

Bunlarin hepsi bir PDF formatinda e-kitap ile mümkündür. Ancak, baski desteklemez biçimleri vardir. Biçimine bagli olarak, daha uygun ve yazdirilabilir formatinda bir e-kitap dönüstürme yazilimi üzerinden e-kitap dönüstürebilirsiniz veya kilitli degilse, bilgisayarinizda bir dosya içine metinleri kopyalayip yapistirabilirsiniz.

Bu nasil Kindle ve diger e-kitap okuyucu cihazlar e-kitap yazdirmak için size makaleleri bulmak için zor kullanildiginda, simdi muhtemelen istediginiz tüm alabilirsiniz. Bu baski süreçleri çogu oldukça karmasik ve uzun, olsa da, zaman bir e-kitap baski kendisi okuma deneyimi daha kolay ve daha önce hiç olmadigi gibi uygun-bir deneyim yapti nasil e-kitap kadar basit olacagini gelecek.