Primera disk yayinci tüm gerçege tekno hayalleri açmak için ayarlayin

Merhaba orada tüm teknoloji severler, bugün disk yayinci olarak dünyanin bilinen hizli bir sürede pazar yakalanan Primera ürünün tüm ayirt edici özelliklerini ortaya yolculuk boyunca sizi olacak. Bu gerçege günümüze teknokratlar yayincilik ve çogaltilmasi hayalleri açmak için söz ile gelir olarak piyasada disari disk yayinci diger markalar ile karsilastirildiginda, Primera ilk ve en çok tercih edilen bir seçimdir. Bu dünya genelinde birçok tüketici simdi ilk Primera ev ve ofis yazici ihtiyaçlari için sunabilir ne sadece bakmak için tercih neden temel nedenidir. Önümüzdeki hatlarinda zaman kisa sürede pazar yakalanan Primera temel ürünlerin özü üzerinden götürecegim.

primera bravo se disk yayinci: temel ayirt edici özellikleri

Bravo SE bir “all-in-one” disk yayinlama sistemidir. Bu tam renkli ile birlikte hizli, otomatik CD / BD / DVD çogaltma birlestirir, 4800 dpi dogrudan diske baski – tek bir kompakt, masaüstü ünitesi. Bravo SE kadar bir seferde 20 diskleri bir zaman, tek disk veya islerde birini üretmek için idealdir. Modeller Windows tabanli PC ve Mac çogaltma yazilimi içerir. Bravo SE diskler yanma ve baski karmasik bir görev alir ve kolaylastirir. Bu güvenilir ve verimli çalismasini saglayarak, Primera altinci nesil robot kullanir.

Hiç bir seferde diskler bir yakmak ve daha sonra elle baski ve yapiskan etiket uygulamak zorunda mi? Eger öyleyse, zaman ve çabaya ne kadar biliyoruz. Hatta bir dis saticidan diskleri siparis çok fazla zaman alir ve çok pahali. Muhtemelen “daha iyi bir yolu olmali!” Bravo SE masaüstünüzde sag uyan bir kompakt, hepsi bir otomatik disk üretim fabrikasi olan, kendinize düsündüm. Bu is veya kurulus gerçekten profesyonel görünmesi tam renkli, yüksek kaliteli diskler üretir. Bravo SE sizin için tüm is yapar – katilimsiz ve otomatik. Bu size üretmek her disk üzerinde zaman ve para tasarrufu!

Bravo SE daha uygun fiyata son derece profesyonel sonuçlar sunmak, simdiye kadar üretilen en uygun otomatik CD disk yayincisidir. Primera 80’den fazla ülkede ürünlerini dagitir ve dünyada baska bir sirket daha fazla otomatik disk baski üretmektedir. Eger Primera satin aldiginizda iyi bir sirket oldugunuzu emin olabilirsiniz!

Disk yayincilik ve çogaltilmasi üreten sirket olarak Primera her zaman benzersiz bütünlügü, nezaket ve profesyonellik ile isleri yürütürken müsteri memnuniyeti ve degeri yüksek bir derecesi teknolojik üstün ürünleri üretiminde inaniyoruz. Gerçekten de, bu özellikler bir Primera disk yayinci tüm teknoloji ihtiyaçlarini karsilamada en iyi seçim yapmak!