Packetshaper Sizin için ne yapabilirim

Packetshaper nedir?

Bu tahmin, verimli WAN üzerinden çalisan uygulamalar için performans ve internet sunan bir uygulama akilli trafik yönetim sistemidir. Bu uygulama ve protokollerin genis bir koleksiyon algilar ve otomatik olarak siniflandirmak mümkün. State-of-the-art bant genisligi, trafik, hizmet düzeyi ve politika yönetimi teknoloji kullanimi sayesinde, Hizmet etkili bir biçimde uygulanmasi Kalite verebilmektedir.

PacketShaper nasil çalisir?

Bu içerik ve son kullaniciya deger yalan uygulamalara odaklanarak trafik kesfeder ve siniflandirir. PacketShaper katman-7 siniflandirma, analiz, kontrol ve raporlama özellikleri kombinasyonu kritik trafik bant genisligi darbogazlari ile uygun hizda hareket tutmak için ag yöneticileri saglar ve baglanti tekeline trafik tek bir tür durur.

PacketShaper da, trafik isaretleri tanimlayan kapi atamalari degisen degisen veya dinamik baglanti noktasi atamalari ve parça islemleri kesfeder. Trafik siniflandirma Bu tür politikalari düzeltmek ve bireysel uygulama, sunucu, istemci ve aktif veya trafik türü ile ilgili trafik kontrol tutmak için ag yöneticileri saglar.

PacketShaper yararlari nelerdir?

Trafik sekillendirme teknolojisi Faydalari

PacketShaper Eger WAN ve Internet performans sorunlari çözmek için izin verir trafik sekillendirme teknolojisi. Ag tikanikligi aktif önlenmesi sayesinde, kontrol bant genisligi kullanimi ve uygulama performansini sekillendirme. Ayrica CRM ve ERP için ses ve video gibi kritik uygulamalar için de geçerlidir QoS saglamak için saglar.

WAN üzerinden artan performans

PacketShaper bant genisligi yükseltmeleri sonsuz döngüsü durur ve mevcut ag altyapisi üzerinde uygulama çikti çarpar. Yani, daha az performans ile ilgili sikayet ve tüm ag kullanicilari için Hizmet daha yüksek bir kalite ile, daha kisa sürede daha fazla çikti alabilirsiniz.

artirilmasi ag güvenligi

Bu solucan enfeksiyonlari, onaylanmamis eglence trafik ve kötü niyetli sunucularindan iç tehditlere bazen ciddi ag kapasitesini etkileyebilir ve kritik uygulamalar neden oldugu görülmektedir. PacketShaper enfekte PC’ler ve onaylanmamis trafik belirlenmesi yani sira saldiri zamaninda anahtar uygulamalari ve ag performansini korumada yardimci olur. Bant genisligi tasarruf sert ROI, çarpilir WAN kapasitesi ve yüksek uygulama performansi sunarken ve bu her seyi yapiyor.