otomotiv ve yari iletken sanayi ve donanim için ileri teknoloji çözümleri

Daha çok üretim içine gelismekte olan öncü teknolojileri giderek artan araligi, otomotiv ve yari iletken sektörlerde, onlari dünyanin en heyecan verici ve dinamik üretim sektörlerinde iki yapmak.

Otomotiv ve Yari-iletken sanayi ürün heterogeneousness artis, dis kaynak kullanimi daha yüksek bagimlilik ve is ortaklarinin sonsuz bir liste ile isbirligi için artan bir ihtiyaç ile bugün son derece zorlu is ortaminda karsi karsiya.

Ayrica, otomotiv elektronigi pazarinin patlayan ve yari iletken tüketim gelisen dünya çapinda, yari iletken sirketler için büyük bir firsat onunla kisalma gelistirme döngüleri ve yeni ve daha yenilikçi ürünler için ihtiyaç ayak uydurmak için giderek artan bir baski getiriyor. Tüketici bugün yariiletken sirketlerinin artan karmasikligi, daha kisa zaman çizelgeleri ve artan risk üçlü sorunlarla ugrasmak için birakarak, fiyat ve performans konusunda son derece özel oldugu ancak pazara tüm ürünler basarili degildir. Aslinda toplanti güvenlik ve diger düzenlemelere diken üstünde hem sanayi korumustur ise ürün farklilastirmasi yaratma, kalite gelistirerek excel ihtiyaci.

Bu durumun, Ileri Teknoloji Çözümleri otomotiv hem de yari iletken endüstrisi performans gelismeler ve verimlilik elde etmek saglayan çözümler ivme kazandirmistir. Otomotiv Elektronik, Mühendislik Tasarimi, Ürün Mühendisligi, Otomatik Telematik & eglence, Enstrüman kümeler, Endüstriyel otomasyon, Powertrain, Chip tasarim, Gömülü yazilim, analog karisik sinyal tasarimi, Elektronik tasarim odakli alanlarda bir organizasyon sunan sektöre özgü ileri teknoloji çözümleri ile Ortaklik , Fiziksel tasarim, Yariiletken tasarimi dis kaynak, ASIC / SoC gelistirme, Vlsi tasarim, FPGA tasarim çözümleri ve bu Dogrulama ve Onaylama, Offshore test ve Otomotiv gömülü yazilim gibi destek hizmetleri ve otomotiv elektronik kaldiraç teknoloji uzmanligi olabilir uygun bir seçenek oldugunu yari iletken çözümleri. Daha da ürün gelistirme döngüleri hizlandirilmasinda yardimci olur ve yenilik zarf itin.

Bu Ileri Teknoloji Çözümleri kullanarak, otomotiv ve yari iletken sanayi yenilikçi silikon yonga tasarimi ve gömülü yazilim destegi saglayan tasarim ve üretim araç ve odaklanmak için birlikte çalisan is ortaklari ve tedarikçileri genis bir dizi ile isbirligi yapabilirsiniz.