macbook için macbook durumlarda yararli koruma

Ben bu ayin baslarinda yeni Macbook satin aldiginizda, ben benim yeni laptop sifirdan istemediginiz mükemmel etiketi bulmustu emindi. Beklediginiz gibi hakkinda da gitti oldugunu söylemeye gerek yok. Eh, benim motif ragmen, ben gerçekten benim yeni Macbook güvenligi için endiseliydi. Ancak, yeni bir araç sahibi, ya da bu konuda yeni bir sey sahibi olarak, yeni laptop ilk sifirdan koyma fikri dehset vericidir. Bu sorunu gidermek için, ben de benim laptop için güvenlik aksesuar hak bir macbook kapak satin.

Ben birçok macbook pro durumda dizüstü bilgisayarinizin yasina bagli olarak ikili bir amaca hizmet edebilir vardir bulabilirsiniz. Eger mümkün oldugu kadar ya da en azindan internette pek çok web sitesi ihtiyaçlariniz için bu macbook zor durumda sunuyoruz vardir o çalisti söylemek sürece korumak istediginiz benim gibi yeni bir dizüstü bilgisayar, varsa.

Bu durumda maddi gelince, bu toz, çizik ve genel istismardan korur, bilgisayarin üst ve alt bölümlerine geçmeli sert polikarbonat durumlarda olusmaktadir. Olgular açik, beyaz, siyah, pembe, kirmizi ve mavi sogutma için yeterli hava akisini saglamak için tam port erisim ve özellik havalandirma saglamak için tasarlanmistir gibi renklerin çesitli mevcuttur. Bu fiyatlandirma söz konusu oldugunda, bu gibi durumlarda makul bir oranda mevcuttur. Yeni vaka tasarim ve perakendeciler inis olacak çalisirken bu Macbook Pro vakalarin birçok üretici vardir, bu sirketlerin önümüzdeki aylarda roughed sürümlerini tanitmak için planlari vardir.

Eger yeni bir dizüstü korumak için ariyoruz olsun, eski bir ele kötüye gizlemek, ya da sadece dizüstü renk bir siçrama ekleyerek bekliyoruz, macbook kapak iyi çalistigini az güçlük çözüm, uygulamak kolaydir. Sadece kasa ve dizüstü bilgisayar arasinda teslim almak herhangi bir çizik neden olan enkaz önlemek için düzenli olarak çikarin ve temizleyin emin olun.