laptop batarya gadget için ekstra güç verir

Kisisel dizüstü bilgisayar, yüksek kaliteli pil ve Bu aygiti ayrilmaz ve en önemli bilesenlerinden biri olarak sarj olmasi gerekir. Bir laptop batarya satin dizüstü belirli bir marka için gerekli pil dizüstü bilgisayarlar diger markalar için kullanilan pil farkli olmasi ise çok önemli bir husustur. Eger ekipman için simdiye kadarki en iyi yasam süresi olan bir dizüstü pil ile gitmek gerekir. Farkli teknolojiler ile piyasada laptop bataryalari çok çesitli oldugundan, bir dizüstü bilgisayar özellikle kullandigi pil tür için düsünülmelidir.

Dizüstü bilgisayarlar halk kendilerine özgü güç tüketen kapasitesi bilinen elektronik ekipmanlardir. Kategorideki diger ekipmanlari ile karsilastirildiginda daha fazla elektrik yoluyla Onlar chomp. Laptop pilleri kisa yasam için iddia çesitli nedenleri vardir. Laptop iç sicakligi pil ömrü karar en önemli faktörlerden biridir. Çalisirken laptop sicaklik yaklasik 45 ulastiginda ° C arasinda, bir batarya gücünü yarisi kaybeder. Siddetli pil hasara neden çünkü dizüstü bilgisayar kullanici dogrudan günes isigi altina park edilmis bir arabanin içinde bir dizüstü bilgisayar birakarak kaçinmak gerekir.

Dizüstü bilgisayar kullanirken, bazi küçük ancak önemli dizüstü bilgisayarinizin pil ömrünü artirmada yardimci olabilir uyardi hakkinda düsünebilirsiniz.

Bu ekran kartinda gerginlik birakir ve bu nedenle pil daha fazla güç yiyip bitiren olarak • dizüstü parlaklik düzeyini ve ekran çözünürlügü azaltin

• Eger dizüstü internet kullanmadiginiz zaman daha fazla pil tüketimi ekler olarak Wi-Fi agi açmak için çalisin

• Bu tüm bosalmasi neden olabileceginden elle Bataryayi çikarmak için kaçinilmasi ve zarar pil birakir olmalidir

Bu kapsamli pil güç tasarrufu gibi • hazirda üzerinde dizüstü koymak iyi bir pil tasarrufu tekniktir

• denemek ve sadece yarisi taburcu zaman pilinizi sarj etmeyin, bu dogru sarj etmek, pil neden olur.

• kucaginizda çogu zaman oldukça düz bir yüzeye dizüstü sahip dizüstü pil pil sicaklik ve hasar gücü ömrünü artirabilir

Eski laptop bataryalari daha iyi hizmet ve iyi deger için para verir uygun zamanlarda üzerinde zaman yenileri ile degistirilmesi gerekir.