kayit defteri anahtarlarini düzeltmek için nasil kesfetmek

Kayit defteri anahtarlarini düzeltmek için en iyi sekilde ögrenme inanilmaz gelismis görünüyor ama sik sik tüm tersi olabilir. Kayit defteri güncellemeleri, yükler ve un-yükler hakkinda istediginiz tüm bilgi vardir. Genel olarak kayit defteri ile bir zorluk oldugunda bu sistem sisirilmis haline gelmistir aslinda asagi. Oluyor bu tutmak için en iyi yolu sürekli olarak kontrol edin ve temizleyin, yeniden düzenlemek ve herhangi bir hata imha etmektir. Bilgisayarinizda son sürüm kaynaklara bilgisayariniza kayit, düzeltmek zaman.

Windows XP Registry kullanici, uygulama ve donanim aygitlari bir dizi için sistem çalistirmak için gerekli bilgilerin çogunlugu tutan büyük bir veritabani. Bu kayit bilgi sistemi durmaksizin bilgisayarda yüklü her uygulama hakkinda bilgi ve ayni zamanda türlerinin her biri, klasörler ve uygulama simgeleri, içinde var donanim için özellik ayarlari olusturabilirsiniz dosyalari, her kullanici için, örnegin profilleri appertains içerir PC ve liman kullanilmaktadir.

Kayit defteri delikleri bu bos kayit defteri anahtarlari arayabilirsiniz. Bu yaptigimiz ragmen bir kez bilgisayariniza zarar, ama zaman içinde, onlar kayit boyutlarini büyütmek. Ayrica, kayit boyutunu da gereksiz bilgi ve yanlis dosyalari dernekler birikimine bagli artar. Bu büyüme kisa bir süre kayit defteri dosyalari bozarak bilgisayariniza kritik zarar yönetilemez hale gelebilir. Yani kayit defteri anahtarlarini düzeltmek için yolu bilmek gerekir.

Kendiniz sabit olabilir bu sorunlari disinda, bu sekilde tamir edilecek çok tehlikeli belirli kayit defteri ile ilgili sorunlari vardir. Bu Com ve ActiveX, DLL sorunlari ve sanal cihazlar / .vxd içerir. Belgeleri açarken bu hususlardan herhangi birine yönelik bazi zorunlu konular uygulama hatasi, sistem çöker, ya hatalari neden olabilir.

Bu Windows dahili kayit defteri düzenleyicisi gözünde ve teknik anlayis için hem bir GUI feat degildir. Her sey metin tabanli ve kayit defteri düzenleyicisi bir vida telafi etmek gerçekten kolaydir.

Kayit defteri anahtarlarini düzeltmek için her zaman alisveris veya yazilim bir sevgili parça onarmak için bir gezi anlamina gelmez. Bazilari bu bilmiyor olabilir, ama elle yazilim kullanimi olmadan kayit defteri düzenleme ve dolasabilirsiniz pencerelerde fonksiyon yerlesik bir var. Ücretsiz olarak kayit Blunders çözebilirsiniz yerdir, istediginiz tüm seyler degisiyor baslamadan önce bilgi bir parçasidir.