HCL MiLeap X Serisi satin

HCL Hindistan IT alaninda lider bir sirkettir. Son zamanlarda, HCL ‘MiLeap’ X Serisi dizüstü bilgisayarlar denilen özel bir cihaz baslatti. Sirket kaynaklarina göre, gelismis bir sürümüdür ve ileri bir “Atilim” almistir, çünkü bu dizüstü bilgisayarlar leaptops olarak adlandirilir.

Bu dizüstü bilgisayarlar, ultra-tasinabilir araligidir. Bu 7-inç WXGA ekran, entegre WiFi 802.11a/b/g Kablosuz LAN Baglantisi, sabit disk ve 4-in-1 Ortam Karti Okuyucu için 2 GB Flash depolama, seçenegi sunuyor. Bu laptop çok makul INR 15.000 altinda bir fiyata fiyatlandirilir. Bu cihaz ögrenciler, ev kullanimi ve diger amaçlar ihtiyaçlari için mükemmel bir seçimdir. HCL özellikle Hint kosullari için bu leaptop bulmustur. Bu MiLeap X serisi toza ve darbeye dayanikli tasarim benzersiz tür var.

Bu Leaptop 900-MHz Intel Celeron M ULV islemci 353 tarafindan desteklenmektedir. Bu 512 KB L2 Cache ve mobil Intel 915GMS Express Yonga Seti Anakart, 512 MB DDR2 533 MHz SDRAM ile bagcikli kadar 400 MHz ön veri yolu vardir. Bu yuvalara 2 GB’a kadar genisletilebilir. Ayrica 2 GB saga sola çikarilabilir Flash sürücü veri depolama ile birlikte geliyor. Bu küçük ama harika cihaz ayrica, çesitli kapasitelerde dahili 2,5 inç sabit disk seçenegi sunar. Tabii ki, bu bir ekstra ücret ödemeden gelirdi.

Bu Ultra tasinabilir MiLeap tamamen yeni bir kavramdir. Bu her zaman ve her yerde bagli kalmak isteyen kisiler için tasarlanmistir. Bu günün herhangi bir zamanda, eglenmek bilgi ve üretken olmak için bagli kalmak için özellikler genis saglar. Bu makine tasinabilirlik, genis özellikler yelpazesi, kalite, marka ve uygun fiyatta bir anlik oldu.

Bu kompakt ve agirlikli hafif olacak sekilde tasarlanmistir. Evde kullanmanin yani sira, trenler, uçaklar, otobüsler, okullar, üniversite, spor salonu ya da herhangi bir yerde gibi her yere tasiyabilirsiniz. Bu tasima ve daha büyük boyutlu dizüstü bilgisayar isletim otobüs tren gibi kalabalik yerlerde özellikle çok yararli sakincalidir. Kadin ve okul çocuklari nedeniyle hafif ve düzgünlük için ilginç buluyorum. Kadinlar çanta gibi tasiyabilir.

Bu laptop 7-inç ekran açikça görüntü ve metin görmek için yeterlidir. Entegre Intel Graphics Media Accelerator GMA 900 grafik yonga seti ile güçlendirilmis WXGA Genis Ekran TFT LCD ekran. Bu 800 x 480 piksel çözünürlüge sahip ve 16.7 milyon renk destekliyor.

Eger HCL MiLeap X Serisi leaptop satin almak isterseniz, en iyi firsatlar için online arama yapabilirsiniz.