flash bellek karti-güvenilir bellek genisletme

Flash bellek bilgisayarlar için kalici veri depolama teknolojisidir. Biz elektrik silmek ve yeniden programlayabilirsiniz. Biz genel amaçli veri depolama için USB flash sürücüler, bellek kartlari, solid-state sürücüler de kullanabilirsiniz. Ayrica hizli dijital ürün ve bilgisayarlar arasinda veri aktarmak için kolaylastirir. Flash bellek EEPROM belirli bir türüdür. Biz silmek ve büyük bloklar halinde gelismis bellek programlayabilirsiniz. Bu bayt programlanabilir EEPROM daha az maliyeti. Biz kati hal kalici depolama ekstra miktarda ihtiyaciniz oldugunda Bu nedenle, bizim için baskin bir teknoloji haline geldi.

Flash bellek uçucu olmayan bu yana, depolanan bilgileri korumak için güç gerekmez. Bu sabit diskler ile karsilastirildiginda hizli erisim süreleri ve daha iyi kinetik sok direnci ise sunmaktadir. Bu özellikler tasinabilir cihazlarda kullanilmak üzere popüler bir seçim yaptik. Bu yüksek basinç, asiri sicaklik ve çevresel streslere gibi nemden etkilenmez. Bilgisayarin BIOS yongasi, Çubuk, dijital kameralar, Pcmcia tip I ve II kartlari, SmartMedia ve konsollari için video oyun hafiza kartlari CompactFlash vb Flas bellek örnekleridir. Yani, pek çok faydalari varken, neden Flash bellek ile bilgisayar bellegi yükseltme yapmiyoruz?

Bellek kartlari çesitli ihtiyaçlari için kolayca kullanilabilir. Yüksek performansli CompactFlash kartlari Bazi popüler markalar Lexar, SanDisk ve bilgisayarinizin yavas çalisma, sabit sürücü ve bellek birlestirme virüs kontrol oldugunu düsünüyorsaniz, Yani vs Transcend. Hersey yolunda ise, bellek yükseltme gerekir. Bu seçenekleri var. Ya mevcut RAM veya hafiza kullanir sürücüyü degistirin. RAM bilgisayarin kisa süreli bellektir. Bu çok görevleri yerine getirmek islemci ile çalisir. O Ayrica, bu seçenegi bellek kullanarak daha pahali olabilir. RAM bellek karti kullanarak artan sistem bellegi için, hizli, kolay ve ucuz bir yoldur.

Windows 7 ve Windows Vista’nin tüm sürümleri takilabilir Flash bellek karti kullanarak bilgisayara daha fazla RAM eklemek için izin verir. Windows ReadyBoost mevcut RAM tamamlamak için en kolay yoludur. ReadyBoost tüm sürümleri ve isletim sistemlerinde kullanilabilir. Bu özellik, herhangi bir bilgisayar kullanilabilir. Tüm süreç neredeyse hiç rehberlik gereken çok kolay. Tek sey, akilda tutulmasi gereken her zaman Bellek gibi yetkili kaynaklardan gerçek Flash bellek satin olmasidir. Her zaman para gerçek iyi degeri elde böylece tüm markali bellek kartlari benzersiz garanti ile geliyor.