epson çip resetter nasil çalisir ne yapiyor

Onlar bos oldugunda bir bilgisayar kullanicisi, bir kez kurmak ve gitmek için hazir olan oldugu en büyük gider biri, mürekkep kartuslari yerini almaktadir. Yazicilar kendilerini düsük veya hiçbir ücret ödemeden teklif edilmistir. Bu bir kayip lider denir. Yazici üreticileri kar için üretim yazicilarin is gerçekten anlamak, onlar üretim yazici mürekkebi isletme bulunmaktadir. Onlarin yazici var bir kez dik fiyatlarla mürekkep satin almalisiniz.

Yeterince sinsi degil

Neyse ki bilgisayar kullanicilari için degil, yazici mürekkebi üreticileri için, bir yol mürekkep üreticilerinin dik fiyatlari ödemeden dolum mürekkep kartuslari bulunmustur. Mürekkep üreticileri this.They sadece mürekkep kartuslari kendi lisansli yazici mürekkebi companies.This doldurulur veya imal zaman kendi yazicilar çalismak sinsi, ama yeterli sinsi etmeyelim akilli bilgisayar çipleri ile savasti memnun degildir.

Bu dolu

Epson Yazicilar durumunda, bir cihaz icat edildigini, Äúresets, AU mürekkep kartusu tam bir fiyata satin aldi ve bir doldurulmus kartus bir gerçek Epson mürekkep kartusu oldugunu söylüyor bilgisayar çipi. Bu vasiyetle bir, Äúchip resetter denir., AU çip resetter söylemek yok ne, Epson mürekkep kartusu yeni bir kartus oldugunu, kendi yazicilarda yükler Äúsmart çip, AU,. Aslinda akilli çip tutuyor bos kartus yeni ve gibi lisansli oldugunu düsünerek çip resetter tarafindan, aldatmasin edilir. Yapmaniz gereken tek sey, kartusunu çikarin dolum bu ve Epson yazici içine yeniden oldugunu. Gitmek ayarlanir.

Bu, tüm ileriye oldukça düz. Epson yazicinin içine çip resetter takin ve uzaga gitmek. Bu, o belirli kartus ve yonga üzerinde çalisacak emin olmak için, mürekkep kartusu model numarasini tanimlar kartus ve yonga olasi bir zarar arar ve akilli çip yerine bos durumu tam statüsüne sifirlandigini bildirir.

Düsünmek bir kaç sey

Bir çip resetter düsünmeye zaman dikkate almaniz gereken birkaç sey var. Ilk olarak, pek çok model yazicilar ve model kartuslari degil herkes için çalisir. Yazici uyumlu oldugundan emin olmak için kontrol edin. Ikinci olarak, yonga resetter ile geldi millet resetter kazandi bu yüzden de bir yasam için gereken, sonsuza kadar çalisir AOT.