e2000 adaptörleri anlamak

e2000 adaptörleri anlamak
E2000 fiber optik adaptörleri Elmas Sirketi tarafindan gelistirilen ve üstün performans nedeniyle iletisim agirlikli olarak kullanilmaktadir. En son fiber optik ürün olarak, E2000 ileri teknoloji entegre ve tek modlu ve çok modlu türleri, UPC ve APC, ve simpleks ve dubleks seçenekleri mevcuttur.

E2000 adaptörleri Avantajlari güvenli iletim, dogru boyut, iyi exchangeability, düsük ekleme ve geri yansima kaybi, tekrarlanabilirlik ve Giyim direnç içerir. E2000 adaptörleri yaygin gibi FTTH, WAN, LAN, Kablo TV, metroloji, demiryolu, telekom ve bilgi islem aglari, test cihazlari ve sensörler gibi uygulamalarda kullanilir.

E2000 baglaçlari, daha iyi güvenlik için tek parça yayli koruyucu panjurlar gibi ileri teknoloji özelligi ve E2000 adaptörleri mükemmel onlara uyacak. Baska fiber optik ürünler daha pahali olarak, ancak bu bile tak-çikar binlerce sonra mükemmel performans saglamaktadir.

E2000 adaptörleri dis muhafaza SC adaptörleri bu aynidir. Bu adaptörler kompakt ve hizli montaj için idealdir. Ayrica minimum bükülme yariçapi garanti. Bu adaptörleri de baglanti türleri ile kullanmak için melez adaptörleri olarak kullanilir.

AproCables gibi E2000 APC, E2000 tek modlu, çok modlu E2000 gibi E2000 adaptörleri genis bir alani vardir. Bu ürünler Telcordia, ANSI, IEC, TIA / EIA, NTT ve JIS özellikleri uygundur. Daha fazla bilgi için tam ürün katalogunu indirin.