dell p1500 Yazici – ev ofisler için yazici

Dell P1500 kisisel lazer yazici son derece güzel bir kenar ile yüksek kaliteli sayfalari olusturur. Ayrica, Dell P1500 Toner Kartusu degistirilmesi gereken önce 6.000 sayfaya kadar üretim yapabiliyor. Bu küçük ev tabanli kisisel yazici özellikle dikkat çekicidir. 300 dolar altinda gelen sayfa dakika basina iyi üretim ve düsük maliyetli, ile birlikte, Dell P1500 ev ofis kullanimi için iyi bir aday gibi görünüyor.
Ne Geliyor. P1500 genellikle bu tür kisisel yazicilarda bulmuyorum güvenlik özellikleri güzel bir seçim vardir. PC’ye baglamak için kolaylastirmak için USB portu ile donatilmis, hatta bazi durumlarda yararli olabilir eski tarzi paralel port vardir.
Kapasite Baski. P1500 normal kosullarda ayda 15.000 sayfaya kadar saglayabilir. Iyi bir kartus ile bu birlestirin ve çogu ev veya küçük ev tabanli isletmelere sayfa basina baski maliyetleri ile ilgili çok fazla endise olmamalidir.
Hususlar. Her zaman oldugu gibi, dikkate bütçenizi ve baski ihtiyaçlari ya da tercihlerini almak. Size tasima konum is çikti ton gerektiriyorsa, P1500 gibi küçük bir kisisel yazici sag maç olmayabilir.
Yazici Kartuslari. Dell Yazici P1500 toner kartusu çok basittir ve hiç zor degil demek olan, zorluk gibi dosdogru bu degisiyor. 2 veya 3 basit gövde sonra, baski isinde geri döndük.
Dayaniklilik. Zorlu Yazici müsterilerine bir yazici kullanmak için ne kadar kolay bakmak ve Dell P1500 uçan renkleri ile test basarili olur. Ayrica, birçok müsteri bir yazici asagi kirmadan alabilir ne kadar kullanmak bakmak ve Dell ile gelecek nerede burada. Bu isleri yazdirmak gelince, lazer yazicilar mürekkep püskürtmeli modeller üzerinde büyük bir gelisme, bu yüzden de içeri faktör ek bir uzun ömürlü yarar var
Özellikler. Dell P1500 lazer yazici kolay bir kösesinde masaüstünüze veya küçük bir ev ofis bir duvara karsi koymak için yapar 9 inç durumda ve boyutu 15 inç ile 14 inç, yaklasik 20 pound gelir. Onun kagit tepsisi 150 sayfa tutabilir ve ek istege bagli tepsi karistirmak için baska bir 250 sayfa ekleyebilirsiniz.
Bellek. Yeni baslayanlar için, her birim bellek 16 megabayt ile donatilmis olarak geliyor. Bu çogu ev-ofis ihtiyaçlari için yeterli olmalidir 64 meg, yükseltilebilir.