cd baski makinesi – seçeneklerden verme duygusu

Eger çok küçük ve büyük üretim evleri tarafindan kullanilan CD yazdirma özelligini kullanabilirsiniz bir CD’de herhangi bir bilgi veya kayit yazdirmak istediginizde. Gelismis etiketleme teknigi kompakt diskler tanimlar. CD’yi yüksek çözünürlüklü tam renkli grafik yazdirabilirsiniz. CD baski görevi CD yazicilar ile yapilir. Serigraf baski teknigi ofset yazici tarafindan gerçeklestirilebilir. Bu yöntem herhangi bir tonal ölçeklendirme ile iki renk içerir. Ofset baski küçük ve net yazi üretmek için en iyi yöntemdir.

CD yazicilar kullanarak bir CD görüntü etiketleri üretebilir. Sen diskli CD yazicilar kullanarak canli ve parlak renkli görüntüler ile profesyonel görünümlü diskleri üretebilir. Özel sirketlerin CD baski isi almak için kullanilabilir. Onlar belirli kurallar ve orijinal sanat eserleri gerekir. Sanat sunulmasinin ardindan, tabak alüminyum veya kagit yapilir. Mükemmel alüminyum levhalar kagit tabak daha pahalidir. CD yazici üretilen CD’ler için uygun etiketleri yapacak. Sen iyi tasarlanmis ve renkli bitmis atama ile sanat eseri haline rüya proje açmak için mükemmel bir CD yazici seçmeniz gerekir.

Kaliteli bir ana CDR yardimi ile, kaliteli CD çogaltma elde edebilirsiniz. CD / DVD ustanin çogaltma veya çogaltma için CD / DVD saticisina basvurun. Ag kaynagindan yakmayin. Bunun yerine sabit diskinize kaynak tasiyin. Yanma, ag veya internet erisimi gibi diger uygulamalar kaçiniyorum.

Profesyonel yüzey ile evde üstün kalite diskler üretmek için önde gelen üreticileri CD, DVD ve BD yazici seçenekleri genis bir yelpazesi var. Bütçenize ve ihtiyaçlariniza göre size termal yazicilar ve manuel CD mürekkep püskürtmeli yazicilar için tam otomatik cd yazicilar arasindan seçim yapabilirsiniz. Diski sanat korur ve artirir çizilmeye dayanikli parlak kat CD’leri yazdirabilirsiniz. Daha iyi ve pürüzsüz kür vernik ile bitirmek profesyonel kalitede CD saglar yapabilirsiniz.