Canon MP240 – ev ve küçük ofisler için yazici

Açik renkli baski hem ev ve ofislerinde kullandigi için Canon MP240 en iyi seçimdir. MP240 Eger 45 saniye ile canli, uzun ömürlü fotograf baskilari olusturmaniza olanak saglar. Çözünürlügü 4800 x 1200 dpi çözünürlük renk bir maksimum çikis ile iyi, hangi oldukça iyidir. Canon MP240 mürekkep kartuslari yeni ChromaLife100 +, 4-renkli mürekkep sistemi içerir – fotograf ve cesur, açik ve net siyah metin için yüksek kaliteli baskilar ve canli renkler güvence verdi. Taramalari da temiz ve net iken kopya, mükemmel ve neredeyse orijinalleri gibidir. MP240 kagit boyutlari ve türleri genis bir yelpazede için kenarliksiz yazdirmayi yazdirabilirsiniz.
Kablosuz, baski – uyumlu bir kamerali cep telefonu ya da dijital fotograf makinesinden yazdirmak – Yazici bir bilgisayara yazdirma gerektirmez.

kalite
2picoliter teknolojisini kullanarak, MP240 tüm fotograflari canli ve yüksek kalitede olmasini saglar. Ayrica ChromaLife100 uzun ömürlü olacak sekilde fotograflari daha fazla deger katiyor. Bir albüm saklanan Aslinda, resmi 100 yila kadar sürebilir.

MP240 otomatik olarak orijinal türüne göre bir kopyasini kalitesini optimize çift renk gami ??teknolojiye sahiptir. Baski kafasi ve mürekkep tanki vücut kompakt iken, MP240 entegre ve tek bir dokunusla kartuslarinin degistirilmesi garanti edilir.

baglanti
USB arabirimi MP240-da yazici ag üzerinde saglayan bir bilgisayara bagli izin verir. Bu, görüntüler daha hizli transfer edilir ve ayni zamanda tarama hizini artirir edilebilir emin olun. PictBridge ayrica yazici tarafindan desteklenmektedir. Simdi, bir görüntü çekmek baglamak ve baski – PictBridge baglantisi, yazici dijital fotograf makinesi / DV kameralar ve mobil kameralar ile baglayabilirsiniz saglar.

otomatik görüntü düzeltme
Canon MP240 daha kaliteli çikislar için görüntüleri optimize otomatik görüntü düzeltme seçenegi ile geliyor – Canon Dijital Fotograf Renk kullanarak canli baskilar saglar.