burada da yavas çalisan bilgisayarinizi en iyi bilgisayar onarim çözümlerdir edilir.

Gerçekten Bilgisayar Sorunlari yorgun ve mükemmel ve kalici Bilgisayar Onarim çözüm arayisi içinde o zaman dogru link tiklandiginda ise. Bu makalenin konu satirinda belirtildigi gibi, günlük rutin karsi karsiya oldugu bilgisayar sorunlari çok sayida bulunmaktadir. Ve sorunlarin en az veya daha fazla teknik yardim almadan çözülemez.

Kisisel Bilgisayar ile en yaygin sorun o zaman aradan sonra yavas hale gelir. Bilgisayarinizda rutin isi zaman ve bu çok sinir bozucu bir durumdur. Kisisel Bilgisayar ile diger ortak ve gerçekten zararli sorun bir virüs ya da casus yazilim tarafindan enfekte olur oldugunu. Ve zaman virüs ve spyware çogu Bilgisayar Sorunlari çogunun neden olmaktadir. Bilgisayarinizda bazi sorunlar (Asagida Listelenen) karsi karsiya Yani, daha sonra ilk basta bir Virüs ve Casus Yazilim Temizleme Çözüm için gitmek gerekir.

• Bilgisayarinizi Boot için çok fazla zaman alir.
• herhangi bir uyari olmadan isinizin ortasinda Bilgisayarinizi aniden yeniden,.
• Çok yavas alir normal kosullar ile karsilastirildiginda çok yavas hizda çalisir anlamina gelir.
• Ve bizi çok taciz sorunlarin diger çok.

Simdi bana bu sorunlarin bazi çözümler konusalim, bize ilk en yaygin sorun konusalim, “Bilgisayar çok yavas alir”.

Bu sorunun ana nedeni Kayit veya virüs ya da Spyware enfeksiyondur. Bu sorunun diger olasi nedenleri Düsük Disk alani, Yetersiz RAM (Random Access Memory), Çikis Tarihi Yazilim sürümü vb bazi donanim hatasi vardir

Eger kayit hatalari temizleyin ve bir üçüncü taraf araci ve bazi teknik yardim gereken seyler her ikisi için de, Virüsler ve Spyware için sistem kontrol etmeniz gerekir yavas bilgisayar kurtulmak için. Registry temizleyici, Virüs Temizleme Yazilim (Antivirüs), Casus Yazilim Temizleme Yazilim (Antispyware), Internet Security Software: Bu gibi araçlar. Ayrica bilgisayarinizda bulunan bos disk alani kontrol etmeniz gerekir, bunu yavas çalisan bilgisayar nedeni olabilir sonra Isletim Sistemi çalistirmak ve bazi sistem dosyalarini yüklemek için yeterli degilse.

Yukarida belirtilen çözümler sonra ise yaramadiysa bir Yerinde Bilgisayar Tamir Servis Saglayici danismalisiniz. Bu tüm bilgisayar ile ilgili sorunlari için en iyi çözümdür, sadece bazi fare uzakta tiklar. Bu tür hizmetleri saglayan internet üzerinde meraklilarinin çok bulabilirsiniz. Yapmaniz gereken tek sey onlari aramak veya kendi web sitesi kendinizi kayit oldugunu, meraklilarinin yolda.

Bilgisayar ile ilgili sorunlar ve çözümleri hakkinda daha fazla bilgi için bizden diger makaleleri arayin.
Rota-meraklilarinin