Bana islik durdurmak, you_ bu pc hoparlör lanet edecektir.

PC yerlesik olan bu minik hoparlörler bikmis?
Ben bazi güzel yenileri ile senin bu hoparlörlerin yükseltme zamani olabilecegini düsünüyorum. Kablosuz hoparlör teknolojisi birçok kaynaklardan girisimi nedeniyle sorunlar, ama her sey vardi iken bir uzun geldi için
O zamandan beri bir sekilde. Aslinda, çogu kablosuz hoparlörler günümüzde mükemmel ses kalitesi üretir.

Kablosuz hoparlörler de geleneksel kablolu hoparlörleri üzerinden birkaç büyük avantajlari vardir:

1. PC ya da dizüstü arkasinda daha fazla karmasik, çirkin teller.

2. Hayir firar teller, seyahat üzerinden gizlemek veya (özellikle yararlidir USB veya fis PC’nizin arka varsa) sistem çekin.

3. Ev ya da hoparlörleri odanin çesitli yerlerine hareket kolayligi.

4. Hiçbir delik veya vb halinin altina veya kapi çerçeveleri etrafinda hoparlör kablolari gizlemek gerekir.

5. Onlar gerçekten çok daha iyi görünüyor!

Internet her konuda bilgi bulmak için büyük bir kaynak haline gelmistir ve bu kablosuz PC hoparlörleri içerir. Hizli arama, herhangi bir arama motorunda, kaliteli ürün satan birçok firma bulmakta çare olacak ve bu, tabii ki kalite ve fiyat degisir, ama sonuç buna müzik dinleme söz konusu sasirtici olabilir.

, Sadece bir arama motoruna sistemin adini yazin – Benim tavsiyem, her zaman herhangi bir yeni kablosuz sistem (ya da herhangi baska bir öge bu arada) satin almadan önce bir yorum kendiniz için kontrol yapmak akillica oldugunu, ama bu o kadar kolay Google gibi, ve diger insanlarin bu konuda ne söyleyeceklerini görmek için, sonuna kadar ‘degerlendirmeleri’ ekleyin.

Bu pratik öneriler izleyin ve umarim sizin için tam olarak ne aradiginizi bulacaksiniz ve bir tel-özgür ve hiss-özgür bir hayat yasamak mümkün olacak.

Müzik tatli sesin keyfini çikarin.