Xbox 360 e65 düzeltme

Xbox 360 E65 hatasi var mi? Bu sorunu gitmis istiyorum … iyi için? Bu sorunu sabit almak için 2 yol var. Ya Microsoft’a üzerinden konsolu göndermek, ya da aslinda bir onarim kilavuzu ile sorunlari kendinizi çözecektir.

Tabii, Microsoft’a üzerine konsolu göndermek ve onlara bu yapalim olabilir. Ama aslinda tamir için 150 $ ödemek zorunda oldugunuz biliyor muydunuz? Ve ya 2-6 hafta beklemek gerekecek?

Sürece kendiniz tamir gibi, bu ucuz, hizli ve kolay bir düzeltme olacak. Neden bilmek ister misiniz …? Eger bir onarim kilavuzu kullanacagiz Arel çünkü. Bu dogru, kendiniz Xbox 360 E65 hata onarim zaman mücadele etmek gerek yoktur.

Bir onarim kilavuz yardimi ile konsol kendiniz gidermek, ayni zamanda son derece detayli fotograf ve videolar ile birlikte geliyor adim talimatlari adim alacak. Bu sekilde, onarim çok kolay yapilacaktir.

Kendiniz aslinda Xbox 360 E65 hatayi düzeltmek zaman, sorunun 1 gün içinde sabit, hatta 1 saat içinde almak mümkün olacaktir. Neden ya bunu yapmak mümkün olmaz önce sizin gibi birçok kisi bunu yaptin?

Bu konuda baska büyük sey, gerçekten, gerçekten ucuz olmasidir. Sen 150 $ ödemek zorunda degildir, ama yine de para biraz harcamak gerekecek. Bunun nedeni onarim kilavuzu var. Ama bu Microsoft tarafindan tamir o da oldukça pahali degildir.