usb kalem sürücü olarak kompakt boyutlari ve düsük maliyetli tarafindan tanimlanan

Bildiginiz gibi, bir dizüstü veya masaüstü bilgisayar gibi her cihaz bir USB baglanti noktasi var. Bu depolama aygitlari ve verilerin kolay transferi için çikarilabilir depolama aygiti takmak için izin verir. En sik kullanilan depolama aygiti biri USB kalem sürücü oldugunu. Bu gün, bu cihazlarin kolayca birisi bile var bilmeden cebinizde yapilabilir kadar küçük boyutlarda mevcuttur. Etrafinda hareket ederken veri aktarmak için ideal bir araçtir.

Bu depolama aygitlari elektronik cihazlar kullanan herkes bugün için büyük arkadaslaridir. Dijital veri etrafinda ve çalisma ile oynarken bu yana, bir kalem sürücü hakkinda görüntü dosyalari, müzik, film, ses veya video klipleri veya metin dosyalari ya da baska bir veri transferi kolaylastirmak için gerçekten kullanisli bir parçasi olarak bu hiz kullanarak gibi olabilir her zaman sizi memnun edebilir.

USB kalem sürücüler siradan insanlar gibi digerleri yaninda Pocket Drive, USB Flash bellek Sürücü, USB Memory Stick gibi birçok kisisellestirilmis ortak adlari bunu biliyorum böyle ortak seylerdir. Sony’nin tarafindan üretilen ana cihazlariyla genellikle tamamen uyumlu farkli bir ürün olmasina ragmen Memory Stick, birçok kisi ile iyi not sikismis bir adidir.

Bu sürücüler disket olarak bilinen daha önce güvenilir depolama aygitlari için mükemmel bir alternatif olarak hizmet vermektedir. Kalem sürücüler, bunun aksine, istenmeyen manyetik alanlara yani sira toz dayaniklidir. Kalem sürücüler ile veri kopyalama kolay yemekleri. Sadece sürükle ve herhangi bir tür herhangi bir dosya açilir ve birkaç saniye içinde, size Pen Drive pencere içinde kopyalanan dosyanin simgesini görebilirsiniz olabilir. Sizin kalem sürücü daha sonra kalem sürücü simgesini basit bir tiklama ile elde edilir ‘güvenli kaldirma’ gerektirir.

Kompakt boyutlari, iyi veri aktarim hizi ve maliyeti düsük herkesle USB kalem sürücü kolayca popüler olun.