Pil a1185 kanada – dogru pil tipi olsun

Eger dizüstü bilgisayar pil hakkinda ne kadar bilgi var? Dizüstü bilgisayarinizin pil ne türüdür? Eger dizüstü bilgisayariniz için elma macbook a1185 pil veya pil a1185 kanada seçecek? Eger dizüstü pil hakkinda daha fazla bilgi varsa, iyi bir durumda onu korumak olabilir. Ve o zaman daha uzun süre hizmet edebilir. Laptop batarya bazi önemli türleri vardir ardindan, ve onlar kendi pil hakkinda daha fazla bilgi için yardimci olacaktir.
Çesitli laptop bataryalari arasinda, Lityum-iyon pil en iyi bilinen biridir. Li-ion genellikle Lityum-iyon için kisa devre. Pil bu tür kisa sürede tahsil diger pillere göre çok daha iyi bir performans alabilirsiniz gibi, pil alaninda ana ürünüdür. Ancak, ayni zamanda bazi açik olumsuz yönleri vardir. Büyük yönü atese yakalamak için kolay olmasidir. Ve baska kimse asiri sarja zarar olabilir. Dizüstü bilgisayarinizin pil Li-ion pil ise, sadece cep bilgisayarinizin orijinal sarj cihazi ile sarj gerektigini. Aslinda bu, daha uzun pil hassas bir üründür. Sen dikkatle korumak gerekir.
Li-ion pil ek olarak, ayni zamanda Nikel-Kadmiyum pil için tercih edebilirsiniz. Nikel-Kadmiyum pil ucuz bir dizüstü pil oldugunu. Ayrica, daha yüksek bir akinti hizi ve diger malzemelerden yapilmis pillere göre daha uzun ömürlüdür. Bu tür pilin ortaya çikarmak Bununla birlikte, kullanmadan önce 24 saat sarj gerekir. Yavas sarj pil her pil hücresi esit düzeyde ücret alabilirsiniz için elektrolit yeniden dagitim elde saglar. Çevresel sorunlari ve sarjdan sorunun bir sonucu olarak, çok Li iyon batarya olarak tercih edilmez. Dell D620 pil kanada ve dell D620 medya pil kanada hem Li-ion pil vardir.
Nikel metal hidrit piller için, kendi elektrik kapasitesi her geçen gün azalacaktir. Uzun süre kullanmak, daha küçük olan tutma kapasitesidir. Bu NiCad pil daha büyük tutma kapasitesi ve daha az zehirli metaller oldugu için, daha çevre dostu bir pil. Bununla birlikte, Li iyon batarya olarak iyi bir performansa sahip degildir.
Çok geçmeden, hatta nanoteknoloji kullanan laptop pilleri bulabilirsiniz. Yepyeni pil daha fazla güç almak ve uzun bir ömrü vardir olabilir. Mükemmel performansi dizüstü bilgisayar için ideal pil yapacaktir. Su anda dizüstü bilgisayariniz için 9300 inspiron kanada veya Inspiron 1.720 7800mAh pil kanada için gerçek pil seçebilirsiniz.