Okidata c5550n Yazici – sik ve güvenilir

Okidata OKIFAX 5680 I-Faks Yazici büro makineleri bir çok amaçli ve güvenilir parçasidir. Bu her zamanki yazici fonksiyonlari ile yetenekleri faks de kapsamaktadir. Hem azaltmak hata ve özellikleri zaman tasarrufu ile, iyi fiyati deger. Tek ihtiyaciniz olan Okidata OKIFAX 5680 I-Faks yazici kartusu.
Faks gönderirken veya alirken Internet kullanma yetenegi büyük bir özelliktir. Bu e-posta adresleri, telefon numaralari ya da her ikisinin kombinasyonu gönderilebilir. Bir aliciya veya birden fazla kisiye göndermek için tamamen hazir. Eger e-posta erisimi gibi sürece, istediginiz zaman her yerde faks alabilirsiniz!
Listenizdeki herkese bir seyler verici artik bir sorundur. Elle 50 numara en fazla girmek veya en çok 20 grup kaydedebilirsiniz. Bu programlayabilirsiniz bu 150 hizli arama, çünkü o da, zaman kazandiracak. Bu yeterli degilse, 40 tek tusla ayarlari da vardir. E-posta tusu ile, adres girme için daha fazla avcilik yoktur. Okidata yazici toner çok büyük.
, Internet üzerinden, e-posta adreslerine gönderme tamamen arama ihtiyacini ortadan kaldirir. Bir telefon numarasina göndermek zorunda o zamanlar için, otoyol ücretleri hakkinda yaygara zorunda kalmazsiniz. Her sayfa, ikinci modem basina inanilmaz hizli 33.6 kilobayt nedeniyle, az 3 saniye içinde gönderilir.
Hiç ileride kullanmak üzere dijital bir faks kaydettiginiz istediniz mi? Bu PDF ve TIFF dosya biçimlerini destekler çünkü Evet, yapabilirsiniz. Artik kagit yiginlari üzerinden kazmak zorundasiniz. Dakika ve 600 çözünürlügü DPI basina 8 sayfalik bir iletim hizi ile, büyük bir makinedir.
Ayni anda 200 sayfa tarama ve saklamaniza dahili hafiza ile, isler çok daha kolay. Hatta elektrik kesintisi konusunda endiselenmenize gerek yok. Sen 20 saat süren bir yedek pil için bir sey sayesinde kaybetmezsiniz. Hatta daha fazla sayfa depolamak mümkün olmasi gerekiyorsa, sadece istege bagli ek bellek satin.
Ne olursa olsun isin büyüklügü, bu yazici / faks gitmek için hazir. Bu 30 sayfalik ADF tepsisi ve normal bir 250 sayfalik tepsi ile hazir olarak gelir. Daha büyük isler için, size medya ek bir 500 sayfa eklemek saglayacak bir tepsi satin alabilirsiniz.
Bu bir belge 2.85 saniye kadar azdir tarayabilir. Yani, en karsilastirilabilir makineleri çok daha hizlidir. Bu, zaman kaybetmeden, bir fotokopi makinesi olarak kullanmaniza olanak saglar. Bir seferde 99 kadar yapmak için ayarlayabilirsiniz. Bu ekipman inanilmaz bir parçasidir.
Gizli bilgi için set-up olabilir 16 sifre korumali posta kutulari. Bu güvenlik hem de hassas is yapiyor olabilir kimin için herhangi bir müsteri oldugunu korur. Hatta otomatik tepsi geçis veya mektup boyutu için yasal bir uzunluk belge dönüstürür. Bunu dogru eylem yapar emin olmak için üzerinde gezdirin gerekmez.