nasil ve neden sirketlerin ücretsiz dizüstü bilgisayarlar sunuyoruz

Çok özgür dizüstü bilgisayarlar hakkinda yutturmaca ve çevrimiçi denemek için biraz daha özgür bir dizüstü bilgisayar anlasma bakmak için bir dakikanizi almak istiyorum çesitli siteler ve kaynaklardan daha fazla ve ücretsiz dizüstü bilgisayarlar daha yaygin hale ve bir anlayis saglayan sunan bir yapilan ile net biraz bu teklifi süphecilik bazi kaldirmak, ve biraz daha güvenle site üzerine ve sürecine ilerleme saglamak için.

Öncelikle biz neden bakmak gerekir – neden bir sirket bize ücretsiz dizüstü bilgisayarlar sunacak, bu bir pazarlama stratejisidir? Belki, ama sadece pazarlama daha ona biraz daha var, ücretsiz dizüstü bilgisayarlar aliyorsaniz ve sirket degerlendirmeleri ve ürünleri hakkinda geri bildirim oluyor. Bu daha sonra nasil bize getiriyor? Ile Dell gibi sirketlerin bilgisayar bazi geribildirim karsiliginda tüketicilere ücretsiz dizüstü bilgisayarlar sunmak, ve gibi ücretsiz dizüstü bilgisayarlar ile ödüllendirilir olsun zaman için nakit ödeme almak yerine.

Bu bile rengini seçmek için güçlü olmak tarafindan kapida gelmeden önce bazi durumlarda, dizüstü bilgisayar kisisellestirebilirsiniz gerçegi gibi birçok faydasi vardir, ücretsiz dizüstü bilgisayarlar teklif bir baska büyük yarari, güncel bir yukari elde edilmesi, son magazalarda çok ucuza gelmiyor ve durumlarda henüz dükkana piyasaya sürülmedi teknoloji makine.

Bu akilda hatirliyorum – Hem de ücretsiz dizüstü bilgisayarlar da gerçek olamayacak kadar iyi olup olmadigini online olarak mevcuttur ücretsiz dizüstü bilgisayarlar büyük fayda bir konumda birakmak degil, ayni zamanda süphe bir konumda birçok birakin ve bilmeden söylenebilir zorundadir Eger teklif ve ücretsiz dizüstü bilgisayarlar firsati hakkinda daha fazla bilgi bularak kaybedecek bir sey yok ki.

Eger sadece e-posta saglamak ve online, göz ardi ya da ücretsiz dizüstü bilgisayarlar bazi yabana atmayin sunan ücretsiz dizüstü bilgisayarlar kazanmak için kaybedecek bir seyi ve bir çok sey var teklif mesruiyeti hakkinda daha fazla bilgi toplamak için önce isim oldugundan emin olmak bu gün çevrimiçi sunulmaktadir.