Ev kullanicilari için elma bellek

Bir bilgisayarin tek bir evinde kullanilsa bile, onu yükseltmek için ve yeni bir satin almadan önce uzun bir süre için güncel tutmak mantikli. Is disi amaçlar için kullanilan bilgisayarlar genellikle ofis bagli kuzenleri gibi oldukça fazla güç gerekmez. Ancak, kaynaklarin önemli miktarda gerektirir kullanicilar tarafindan gerçeklestirilen bazi aktiviteler vardir. Kisinin kullanim aliskanliklari ve kullanmaktan zevk programlari bagli olarak, bir kez daha uzun bir süre için bilgisayar pratik tutacak Apple bellek bulabilirsiniz.

Bilgisayar hafizasi bu makineler en kolay yerlestirilmeyen bilesenlerinden biridir. Aslinda, çogu makineleri kullanici, bir gün, RAM yükseltir varsayimi altinda üretilmektedir. Apple bellek olarak kolayca baska bir bilgisayarda bellek olabildigince degistirilebilir. Çogu zaman, Apple bilgisayarlar çok kolay RAM erisim kilan bir sekilde üretilmektedir. Çogu kez, kullanici bir çekmece açmak veya RAM ile sunulacak küçük bir erisim paneli kaldirmak yeterlidir. Degistirme islemi kolayca kendi evinde yapilabilir. Hiçbir teknik destek genellikle gereklidir.

Ev kullanimi için, Apple bellek profesyonel makineleri için gerekli olan kapasite olmak zorunda degildir. Çogu zaman, RAM bir ya da 2 GB çogu ev kullanicilari için yeterli olacaktir. Bu bazi istisnalar oyun için bilgisayarlarini kullanmak bu kullanicilardir. Oyun bilgisayarlari muazzam bellek, islemci gücü, sabit disk hizi ve ekran karti üzerine çekiyor yerlestirilir. Bu bilesenlerin tüm, bellek yükseltme en kolay. Çogu oyuncular kendi bilgisayarinizin ömrü boyunca bir noktada kendi bellek yükseltme sona erecek. Genellikle, 3 GB veya daha fazla en güncel ve grafik yogun oyunlar için tavsiye edilir.

Apple bellek çok düsük fiyatlarla satin alinabilir. En bireyler üretici kendi bellek satin alma yaparken, rekabetçi fiyatlarla uyumlu ürünler sunan birçok üçüncü taraf perakendeciler var. Bu ürünler bazen belirli kullanicilara dogru uzmanlasmistir. Örnegin, çünkü daha hizli erisim hizlari ve daha yüksek kapasiteli oyuncular tarafindan tercih edilmektedir bellek türleri vardir. Grafik tasarimcilarin, diger taraftan, bellek nedeniyle digerleri üzerinde belirli avantajlari ve firsat farkli bir tür tercih ederim. Yükseltme çok uygun bir mesele yapabilirsiniz ucuz türleri de dahil olmak üzere piyasada bulunan çesitli seçenekler vardir.