Eger Toshiba NB205 hakkinda duydum ki

Özellikleri: kendi laucnh Mini noteboiok Tosihba (veya bilgisayar) geçen yil Piyasaya büyük bir sansasyon siince oldugu için. Bu maily zarif tasarimi, yüksek kapasiteli ve Toshiba marka kaynaklanmaktadir. Su anda, Toshiiba NB205 mini N230 piyasada en son modelleri biridir. Yeni baslayanlar, 1 GB RAM, 250 GB daha fazla sabit disk ve proxcessor Atom 1.66GHz için yeni Windows 7 isletim sistemi ile birlikte geliyor. Zamanlamaya göre, Intel GMA 950 grafik proceessor ile cmes. Ayrica piyasadaki en çevre dostu netbook (bu EPEAT Gold ve Enerji Baslangiç ??5.0-compattible var) biridir.

Tasarim: bir mini dizüstü bilgisayar Tposhiba tasarimi en büyük satis faktör biridir. Diger Netbok modelleri, spor ve düz, minimalist desiugn farkli. O çok ince ön ve yan profili vardir. Sadece 10.4 x 7.6 x 1.27 cm ve 2.93 kg agirliginda measurres. Bu, pembe, mavi, beyaz ve brtown blaack mevcuttur.

Özellikler ve Prformance: Benim için, ben pil dizüstü bilgisayarda en önemli islevlerinden biri oldugunu hissediyorum. Toshiba bir tam sarjla 9 saate kadar sürebilir bir mini 6-hücreli batarya bulunuyor. Bu 3 USB portu ve Toshiba’nin Uyku ve Sarj özelligi vardir. Dizüstü bilgisayar kapaliyken ya da bekleme modunda bile zaman) USB cihazlarin herhangi ayarlayabilirsiniz. Onlar keybboard basili olarak da surprisimngly iyidir. Onlar Defterin sag kenarina dribven tuslari ve bir tam boyutlu klavye büyüklügü alost vardi. Üzerinde Typping normal bir klavye ile yazma gibi fellps. Su anda, bu laptop birim basina sadece 332 $ için satiyor.