Dell Studio XPS16 dizüstü

Dell Studio 16 dizüstü XPS ile bir servet harcamak zorunda kalmadan hayatiniza lüks biraz alabilirsiniz. Ne dizüstü güzellik odaklanmistir çünkü dell islevselligini ödün vermeyen bile önemlidir. Gerçeklik dell bölüm görünüyor mükemmel degil, ayni zamanda multimedya ihtiyaçlarini ve is ihtiyaçlarini tüm ilgilenir özellikleri ile yüklenen bir, ortalama yalin ve sik canavar yaratmis olmasidir. Bu dizüstü bilgisayarlar süsler, magnezyum alasimli gövde ve göz eklemek alüminyum menteseler bazi hakiki deri ile sik görünüm.

Dell Studio XPS 16 pazarlarda iyi skor olan baska nedeni çünkü karanlik ve los isikli alanlarda yazabildigi yeni arkadan aydinlatmali klavye tasimaktadir. Fis ve baglanti noktalari bir sürü de çesitli çevresel aygitlar ve çesitli teknolojiler ile uyumlu hale getirmek. Bu sik dizüstü Nominal fiyatlarla ve böyle mükemmel özellikleri ve güzel görünüm için her kurusa deger. Ekranin çözünürlügü hi-def grafik ve video bir sevinç izlemek yapmak 1080 piksel oldugunu. Sistemin multimedya kontrolleri ve ekran çözünürlükleri performansi güçlü ve video, grafik ve hizli tempolu oyun oynamak için yetenegine sahiptir. Bunun nedeni yüksek hizli 320 GB ram ve daha iyi okuma / yazma performansi daha hizli yapar 7200 rpm oldugunu.

RGB LED ekrani mümkün Dell Studio XPS 16 ekranda keskin resimleri görmek için yapar. Hatta mürekkep ve siyah en korkunç grafik bazi çünkü her renk göz canli ve farkli kilan ekranin çözünürlügü canlaniyor. Subwoofer sistemi ile birlikte entegre hoparlörlerin ses seviyesi de sizin için kabul edilebilir bir ses seviyesine göre ayarlanabilir. Kolayca Dell Studio yilin en büyük eglence gise rekortmeni olarak 16 XPS arayabilirsiniz. Sen çünkü bir ev sinemasi deneyimi için HDTV için dizüstü baglanmasini saglar HDMI baglanti noktasi da dahil olmak üzere çesitli baglanti noktalarini en kaliteli eglence alabilirsiniz.

Laptop kullanilabilir diger baglanti noktalari diger çevresel aygitlari baglamak için izin 2 diger USB baglanti noktasi içerir. Baska bir seviyeye eglence almak paylasilan bir eSATA / USB girisi, VGA çikisi jaki, DisplayPort vb vardir. Laptop içerdigi diger özellikler FireWire 400 kapisi, mümkün size daha sonraki bir asamada paylasabilirsiniz görüntülü sohbet ya da video kaydetmek için yapar bir 2MP web kamerasi vardir. Bu da aileniz ve arkadaslarinizla temas halinde kalmanizi saglar mükemmel bir iletisim aracidir.